GeriGündem Avcılar'da şaşkına çeviren anlar! Utanmazlıkta son nokta
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avcılar'da şaşkına çeviren anlar! Utanmazlıkta son nokta

İstanbul'un Avcılar ilçesinde bilgisayarcının zincirli kapısını kırarak içeri giren 4 hırsız, alarm sisteminin çalışması ve komşularının müdahale çabalarına rağmen yaklaşık 150 bin liralık ürünü alarak kaçtı. Olay anında hırsızlardan birisinin binadakilerin aşağı inip kendilerine müdahale etmelerini önlemek için bina kapısını dışarıdan tuttuğu gözlendi.

Hırsızlık olayı bugün saat 06.30 sıralarında Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde Ali Rıza Tanrıverdi'ye ait bilgisayar dükkanında meydana geldi. Çalıntı olduğu belirlenen araçla iş yerinin önüne gelen yüzleri maskeli 4 hırsız kepenkleri kırarak içeri girdikten sonra 4 dakika içerisinde içeriden 150 bin liralık ürünü çaldı. Komşularının kendilerini görüp bağırmasına ve cep telefonu ile görüntülemesine rağmen hırsızlığa devam eden 4 şüpheli daha sonra hızla uzaklaştı. Komşularının haber vermesi üzerine işyerine gelen Ali Rıza Tanrıverdi, eşi Behice Tanrıverdi ile iki oğlu şoke oldu.

Avcılarda şaşkına çeviren anlar Utanmazlıkta son nokta

Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekipleri hırsızlık olayı ile ilgili kamera kayıtlarını incelemeye alırken, parmak izi ve diğer kanıtları topladı.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False