AUZEF sınav sonuçları 2021- AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AUZEF sınav sonuçları 2021- AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AUZEF sınav sonuçları, İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yapılacak olan değerlendirmeyi öğrenmek isteyen vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Peki, AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, pek çok öğrencinin merakla beklediği 2021 AUZEF sınav sonuçları hakkında detaylar…

Haberin Devamı

AUZEF sınav sonuçları, 24 Nisan ile 5 Mayıs tarihleri arasında sınava giren öğrencilerin en çok sorguladığı konulardan biri. Bahar döneminde gerçekleşen AUZEF sınavlarına online olarak dahil olan binlerce öğrenci, sınavların tamamlanmasıyla birlikte AUZEF sınav sonuçlarını merakla bekliyor. Peki, AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2021 AUZEF sınav sonuçları bilgisi.

AUZEF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından değerlendirilecek olan sınav sonuçları ile ilgili resmi açıklama henüz gelmedi. Geçtiğimiz dönemlerde sınav sonuçlarının 1 hafta içerisinde açıklandığı düşünülürse, AUZEF sınav sonuçlarının birkaç gün içerisinde açıklanması bekleniyor. Bunun yanında, mezun olma durumunda olan ancak başarısız dersleri nedeniyle geçemeyen adaylar ise 8 Ağustos 2021 tarihinde üç ders sınavına katılabileceği biliniyor.