GeriGündem Atlı ve dronlu denetim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Atlı ve dronlu denetim

Atlı ve dronlu denetim

Hafta sonu yasakları kapsamında Türkiye çapında sıkı denetim yapılırken İstanbul’da da dün polis ekipleri 39 ilçede görev başındaydı. Devriye gezen ekipler, turistlere maske ve mesafe konusunda uyarılarda bulunurken, sokakta olan bazı vatandaşın muaf olup olmadığı kontrol edildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Atlı Birlik Grup Amirliği’ne bağlı atlı polisler, Üsküdar Meydanı’nda ve Salacak Sahili’nde devriye gezdi. Dört kişiden oluşan atlı polis ekibi, vatandaşları ve turistleri, sosyal mesafeye ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi ve maske takılması konusunda uyardı. Sahilde bulunan turistler atlı birliklerin fotoğrafını çekti. Devriye polis ekipleri ise turistlerin pasaport kontrollerini yaptı. Bakırköy sahilinde ise dronlu polisler işbaşındaydı. Sahil boyunca gökyüzünden tarama yapan dronlu polis gördüğü vatandaşları, yerdeki polis ekiplerine bildirerek kontrol yaptırdı. 

TURİSTLERİN SAHİL KEYFİ

Sağlık Bakanlığı’nın koronavirüs vaka haritasına göre çok yüksek riskli iller arasında Antalya’da sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sokaklarda sessizlik vardı. Yazdan kalma günlerin yaşandığı kentte hava sıcaklığı 23 dereceye kadar çıkınca kısıtlamadan muaf turistler, dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’ne akın etti.

Atlı ve dronlu denetim


Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False