GeriGündem Atakan Kayalar ile ilgili skandal paylaşımı herkesi şok etmişti! Karar verildi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Atakan Kayalar ile ilgili skandal paylaşımı herkesi şok etmişti! Karar verildi

Atakan Kayalar ile ilgili skandal paylaşımı herkesi şok etmişti! Karar verildi

10 yaşındaki Atakan Kayalar’a yönelik paylaşımı nedeniyle hakkında "müstehcenlik" suçundan soruşturma başlatılan Erkan N., adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, okuduğu kitaplarla gündeme gelen Atakan Kayalar hakkında yaptığı paylaşımla tepki çeken Erkan N. hakkında “müstehcenlik" suçundan soruşturma başlatarak hakkında gözaltı kararı verdi.

Gözaltına alınan Erkan N., emniyet işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcı tarafından sorgulanan Erkan N., hakkında adli kontrol hükümleri uygulanması şartı ile mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, sorgusunun ardından Erkan N.’yi haftada dört gün karakola giderek imza atması koşulu ile serbest bıraktı.

Küçük Filozof Atakan, Doğan Hızlan ile Tanıştı:"Türkiye'de yeterli kitap ve bilgi yok" | Kuşak FarkıHürriyet Gazetesi Yazarı Doğan Hızlan ile Kültür Sanat Muhabiri Murat Yeşilyurt; geçmişten günümüze hayat, sanat, edebiyat, teknoloji ve aklınıza gelebilecek her şey hakkında konuşuyor. İlk bölümdeki misafirleri ise Türkiye'nin konuştuğu Filozof Atakan!

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False