GeriGündem Artık hayatımda erkek istemiyorum
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Artık hayatımda erkek istemiyorum

Dedeman Holding'in kurucusu Kemal Dedeman'ın torunu Özlem Önal, erkekleri uzun bir süre hayatına sokmayacağını açıkladı. Nur Taşkent'ten boşandıktan sonra adı Ömer Karacan ve Sinan Özen'le anılan Önal, ‘‘Erkek arkadaşım yok, uzun süre de olmayacak’’ diyerek dedikodulara son noktayı koydu.

Dedeman Holding'in kurucusu Kemal Dedeman'ın torunu olan Özlem Önal hakkında son zamanlarda pek çok dedikodu çıktı. STFA'nın ortağı olan Taşkentler'in büyük oğlu Nur Taşkent'le bir evlilik yapan, ancak birkaç yıl önce boşanan Önal, dedikodulardan yana dertli. Uzun zamandır Amerika'da yaşayan Özlem Önal, tatil için geldiği İstanbul'da, adının sürekli yeni aşk haberlerinde geçmesinden bunalmış durumda. Önal, özel hayatına dair her şeyi Hürriyet'e anlattı. Açıklamalarının ilk sırasında da Ömer Karacan'la ilgili haberlere yanıt verdi:

‘‘Son günlerde benimle ilgili birçok şey yazılıyor. Bunlar neden yazılıyor, neden böyle haberler üretiliyor, açıkçası bunu ben de bilmiyorum. Ama insanlara çok yakın bir kişiliğimin olmasıyla tanınırım. Bu durum da zaman zaman yanlış anlamalara neden oluyor. Ömer Karacan, benim ağabeyim gibidir. Her derdimi onunla paylaşır, konuşurum. Kendisiyle birlikte bir yerlere gitmem, beraber görünmem de gayet normaldir.’’

ÖZEN ARKADAŞIMDIR

Özlem Önal'ın rahatsız olduğu bir başka haber ise Sinan Özen'le ilgili. Bu arkadaşlığın yanlış anlaşıldığını dile getiren Önal, hayatında bir erkeğin olmadığını, dahası, uzun bir süre de olmayacağını vurguladı:

‘‘Ankara'da okuduğum dönemlerde Sinan Özen ile tanıştık. Kendisiyle görüşüyorum ve iyi arkadaşımdır. Aşk yaşadığımızı yazdılar. Ben açık ve net olarak şunu söyleyebilirim ki, böyle bir şey yok. Hayatımı uzun süre yalnız yaşamak istiyorum. 10 yıllık bir beraberliğim, yani evliliğim oldu. Artık kafamı dinlemek, işime bakmak niyetindeyim. Amerika'da yeni bir işe başladım. Yakında gideceğim ve uzun süre buraya gelebileceğimi tahmin etmiyorum. Erkek arkadaşım yok. Hayatımda uzun süre erkek arkadaşımın olmasını da istemiyorum. Evliliği ise hiç düşünmüyorum. İstanbul'a geldiğim zamanlar, böyle şeylere çok dikkat çektiğim için, insanların benim hakkımda yaptıkları dedikodulara üzülüyorum. İş benim için çok daha önemli.’’
False