Arefe günü kargolar açık mı? 2019 Ramazan Bayramı kargo çalışma saatleri

Arefe günü kargolar açık mı 2019 Ramazan Bayramı kargo çalışma saatleri

Bayramda hem resmi kurum ve kuruluşların hem de özel kurumların çalışma saatleri merak konusu oldu, en çok araştırılanlardan biri de kargoların durumu oldu. Peki, Arefe günü kargolar açık mı? İşte, kargo şirketlerinden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda kargoların bayram çalışma programı.

Haberin Devamı

Gönderi yapacak ya da kargo bekleyen kişilerin gündeminde yer alan arefe günü ve bayramda kargolar açık mı sorusu, internet üzerinden sorgulanan hususlar arasında yer alıyor. Peki, hangi kargo şirketi bayramda açık? İşte, arefe günü ve bayram boyunca kargolar açık mı sorusunun cevabı

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU?

Bayram tatilleri kargo şirketlerinin yönetim kararlarına göre değişiklik gösteriyor. İşte, kargo şirketlerinin bayram boyunca çalışma programları;

Yurtiçi Kargo açıklaması: 3-8 Haziran tarihlerinde tüm şube ve acentalarımız kapalı olup, 10 Haziran Pazartesi günü standart işleyiş devam edecek. Bayram süresince ise çağrı merkezi 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Aras Kargo açıklaması: 3-6 Haziran 2019 tarihleri arasında hizmet verilmemektedir.

MNG Kargo açıklaması: Şube ve acenteler 3-7 Haziran arasında kapalı olacak.

Haberin Devamı

Sürat Kargo: Ramazan Bayramı dolayısıyla Sürat Kargo acentaları 3 Haziran Pazartesi günü saat 13.00'a kadar, 7 Haziran Cuma günü haricinde kapalı olacak.

TNT Kargo: Bayram boyunca sadece 4 ve 5 Haziran günleri hizmet vermeyecek. 

PTT Kargo: 4-5-6-7-8 Haziran tarihlerinde dağıtım hizmeti gerçekleşmeyecek. 

DHL Kargo: 3 Haziran Pazartesi günü arefe günü olması dolayısıyla yarım gün hizmet verilecek. 7 Haziran Cuma günü ise tüm gün hizmet verilecek.

İnter Global Kargo: Genellikle çalışma saatleri hafta içi saat 09:00 – 17:00 arasıdır. Çalışma saatleri için 444 0 392 telefon numaralı İnter Global Kargo müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

UPS Kargo: Genellikle çalışma saatleri hafta içi saat 07:30 – 18:00 arası ve Cumartesi günleri saat 07:30 – 17:00 arasıdır. Çalışma saatleri için 444 00 66 telefon numaralı UPS Kargo müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.