GeriGündem AOL 8.0 sürümünü deniyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AOL 8.0 sürümünü deniyor

Dünyanın internet hizmeti veren en büyük kuruluşu olan AOL (America on Line), yeni sürümü olan AOL 8.0’in beta versiyonunu test etmeleri için kullanıcılara yolladı. Yeni sürüm sonbahara kadar denenecek ve sürüme son şekli verildikten sonra tüm AOL abonelerinin hizmetine sunulacak. AOL 8.0’in eski sürümlere oranla kullanıcıya çok daha fazla görünümü değiştirme ve hizmeti kişiselleştirme imkanı tanıdığı belirtildi.

Deneme sürümünü kullanmaya başlayanlar, görünümün halen kullanılmakta olan AOL 7.0 sürümünden pek farklı olmadığını, internet tarayıcısı olarak yine İnternet Explorer (İE) kullanıldığını belirtti. Bazı kaynaklar, AOL’in yeni sürümünde İE’nin terk edileceğini ve yerine Nestcape’in yeni sürümü olan Nestcape 6’nın konulacağını öne sürmüşlerdi. AOL’in alt ürünü olan Compuserve ana tarayıcı olarak Nestcape’i kullanıyor. 

AOL 8.0’İN ÖZELLİKLERİ

AOL 8.0’in özellikleri arasında kullanıcılara anında mesaj arayüzünün duvar kağıdı ve ikonlarını değiştirme ve kendileriyle haberleşmek isteyenleri bloke etme olanağı vermesi bulunuyor. Kullanıcılar ayrıca yazdıkları e-mail’lere imza atabilecekler ve adres defterini yazıcıya gönderebilecekler. AOL 8.0’in kablo-modem hızlı bağlantıya hazır olarak kullanıcıya ulaştırılacağı ifade edildi.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False