GeriGündem AÖF sınav giriş yerleri erişime açıldı | AÖF sınav giriş yeri sorgulama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AÖF sınav giriş yerleri erişime açıldı | AÖF sınav giriş yeri sorgulama

AÖF sınav giriş yerleri erişime açıldı | AÖF sınav giriş yeri sorgulama

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav yerlerini kurumun resmi mobil uygulaması üzerinden erişime açtı. Binlerce öğrencinin merakla beklediği sınav giriş yerleri, Anadolu Üniversitesi'nin internet sitesi üzerinden ise akşam saatlerinde yayımlanacak. İşte, üniversite öğrencilerinin merak ettiği AÖF sınav giriş yerleri ve Anadolu Üniversitesi duyurusu ile ilgili detaylar...

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav yerleri ve giriş belgesi için Anadolu Üniversitesi'nden duyuru geldi. Öğrencilere sınav giriş yerleri hakkında duyuru yapan Anadolu Üniversitesi, sonuçların mobil uygulama üzerinden şu an, internet sitesi üzerinden ise akşam saatlerinde açıklanacağını duyurdu. İşte, AÖF sınav giriş yerleri ve detaylı bilgiler.

Anadolu Üniversitesinin yayımladığı duyuruya göre Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri, sınav yerlerini kurumun resmi mobil uygulaması üzerinden öğrenebilecek. Sınav sonuçları resmi internet sitesi üzerinden ise akşam saatlerinde yayımlanacak.

Anadolu Üniversitesi sınav giriş belgeleri duyurusunu şu ifadelerle gerçekleştirdi;

"Sinav giris bilginize hemen Anadolu mobil güncel versiyonundan erisebilirsin mobil.anadolu.edu.tr Sinav giris belgenize aksam http://ana.do/1Ke erisebilirsiniz." 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÜ AÖF 2018 – 2019 Akademik Takvimi yayınlandı. Yayınlanan takvime göre Anadolu Üniversitesi AÖF bahar dönemi vizeleri 13 – 14 Nisan tarihlerinde yapılacak. Öğrencilere, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecektir. Sınavlar Cumartesi-Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır.

SINAV GİRİŞ YERLERİ AÇIKLANDIĞINDA BU ADRESTE OLACAK

 

SINAVA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False