GeriGündem AÖF kayıtları 17 Ekim’de sona eriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AÖF kayıtları 17 Ekim’de sona eriyor

ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi'nin uzaktan öğretim sistemine göre öğretim yapan iktisat, işletme ve Açık Öğretim Fakültesi'ne (AÖF) öğrenci kayıtlarının 17 Ekim 2008 tarihinde sona ereceği bildirdi.

Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamada 2008-2009 öğretim yılında uzaktan öğretim sistemiyle öğretim yapan İktisat, İşletme ve Açık Öğretim Fakülteleri ile ÖSS sonucuna göre yerleştirilip yeni kayıt yaptıracak öğrenciler ile Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama Programına başvuru hakkı kazanan adayların 22 Eylül'de başlayan kayıt işlemlerinin 17 Ekim mesai bitiminde sona ereceği belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi:
“Adaylar 2008-2009 öğretim yılına ilişkin internet başvuru işlemlerini //aofkayit.anadolu.edu.tr adresinden yaptıktan sonra, 2008-2009 Öğretim Yılı İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu'nda açıklanan kayıt belgelerini hazırlayarak Açık Öğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurmaları gerekiyor. Belirtilen tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayan adaylar 14, 15, 16, 17 Ekim tarihleri arasında mazeretlerini kanıtlayan resmi bir belge ile kayıtlarını yaptırabilecekler. Açık Öğretim Fakültesi büroları kayıt işlemleri sebebiyle 11 Ekim cumartesi günü de açık olacak. 17 Ekim 2008 tarihinden sonra adayların hiçbir mazereti kabul edilmeyecek ve kayıt süresi kesinlikle uzatılmayacak.''

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle