GeriGündem AÖF bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi sınav takvimi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AÖF bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi sınav takvimi

AÖF bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi sınav takvimi

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) bahar dönemi ara sınav tarihleri için geri sayım devam ediyor. Öğrencilere, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecek. Peki, AÖF bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak? Bahar dönemi sınav takvimi

2019 AÖF bahar dönemi vize sınavları için geri sayım başladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler, söz konusu sınavlar için araştırmalarına hız verdi. Bahar dönemi vize sınavları için son hazırlıklarını yapmaya devam eden öğrenciler, bir yandan da sınavın net tarihini sorguluyor. Peki, AÖF 2018-2019 bahar dönemi ara sınavları ne zaman yapılacak?

Adayları gireceği AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı 13 - 14 Nisan 2019 tarihinde yapılacak. Öğrencilere, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak, 30'ar dakika sınav süresi verilecektir. Sınavlar Cumartesi-Pazar günleri dört oturum halinde yapılmaktadır.

SINAVA GİRİŞ KURALLARI

Öğrenciler seçmiş oldukları sınav merkezlerinde sınava katılırlar. Öğrencilerin; ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, ilçe, bina, salon, sıra, tarihte ve saatte sınava gireceği “Fotoğraflı Sınava Giriş Belgesi”nde belirtilmektedir.

Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini sınav tarihinden bir hafta öncesinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAV TAKVİMİ

Bahar Dönemi Ara Sınavı 13 - 14 Nisan 2019

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 - 26 Mayıs 2019

Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı 20 Temmuz 2019

 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False