GeriGündem AÖF 3 ders sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AÖF 3 ders sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı!

AÖF 3 ders sonuçları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı!
Abone Olgoogle-news

AÖF 3 ders sınav sonuçları adayların erişimine açıldı. Dönemi tamamlamak isteyen öğrencilerin katılım sağladığı ve sonuçlarını merakla beklediği AÖF 3 ders sınav sonuçları, Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı. İşte, Türkiye genelinde gerçekleştirilen AÖF 3 ders sınav sonuçları ve detaylı bilgiler

AÖF 3 ders sonuçları için bekleyiş son buldu. Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen AÖF 3 ders sonuçları için duyuru yapılmadı ancak öğrenciler sisteme girerek sonuçlarını görüntüleyebiliyor. İşte AÖF 3 ders sonuç sorgulama sayfası!

AÖF öğrencilerinin beklediği haber geldi. En fazla üç dersten başarısız olup bu dersleri başarması durumunda mezun olabilecek açıköğretim öğrencilerini ilgilendiren AÖF 3 ders sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi’nden AÖF 3 ders sonuçlarının açıklandığına dair bir duyuru gelmedi ancak öğrenciler, sisteme giriş yaparak aldıkları notları öğrenebiliyor.

https://aof.anadolu.edu.tr/ adresinden öğrenci otomasyonuna giriş yaptıktan sonra "not görüntüleme" nin altında "dönemlik sistemdeki not görüntüleme"den dersin dönemini seçerek sonuçlarınızı görüntüleyebiliyor.

AÖF 3 DERS SONUÇ SORGULAMA

YATAY GEÇİŞ DUYURUSU

Öte yandan Anadolu Üniversitesi’nden ‘yatay geçiş’ duyurusu geldi. 2017-2018 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine Yatay Geçiş ile başvuru yapmak isteyen adayları ilgilendiren duyuruya göre;Öğrenciler AÖF 3 ders sonuçlarının açıklanacağı tarih için sabırsızlanırken Anadolu Üniversitesi’nden ‘yatay geçiş’ duyurusu geldi. 2017-2018 Öğretim Yılı Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine Yatay Geçiş ile başvuru yapmak isteyen adayları ilgilendiren duyuruya göre;

• Merkezi Yerleştirme Puanı ile atay Geçiş Başvurularını 01 Ağustos – 15 Ağustos 2017,

• Kurumlararası Yatay Geçiş Başvurularını ise 01 Ağustos – 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında aşağıda belirtilen belgeleri, ilgili Fakülteye posta, kargo vb. ile göndermeleri gerekmektedir. Yukarıda belirtilen tarihler arasında belgelerin Fakültemize ulaşmaması halinde, yatay
geçiş başvuruları kabul edilmeyecektir.

• Yatay Geçiş Başvurusu kabul edilen adayların listesi 11 Eylül 2017 tarihinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinde duyurulacaktır.

• Yatay Geçiş Başvurusu Kabul Edilen Adayların Kayıtları 12-15 Eylül 2017 tarihleri arasında AÖF Bürolarından yapılacaktır.

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle