GeriGündem Amy Winehouse İstanbul'a gelmiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Amy Winehouse İstanbul'a gelmiyor

Amy Winehouse İstanbul'a gelmiyor
refid:18068957 ilişkili resim dosyası

Ünlü İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da verdiği açık hava konseri sırasında yuhalanması üzerine Avrupa turnesini iptal etti.

Winehouse'un sözcüsü, ünlü şarkıcının, Sırbistan'da yaşadığı olay nedeniyle bugün İstanbul, çarşamba günü de Atina'da vereceği konserleri iptal ettiğini açıkladı.

Sözcü, Winehouse'un, onu görmeyi bekleyen hayranlarından özür dileyeceğini, ancak "bunun yapılması gereken doğru şey olduğunu hissettiğini" söyledi.

Amy Winehouse'un, turnenin organizatörleriyle "performansını en iyi şekilde gösteremeyeceği" konusunda hemfikir olmayı amaçladığı bundan sonra da ülkesine döneceği belirtildi.

“Kalemeydan” olarak bilinen Belgrad Kalesi'nde, alkollü şekilde sahne aldığı ifade edilen Winehouse, dün akşam 90 dakikalık konserinde şarkıları bölük pörçük söyledi. İki kez ayağı takılan şarkıcı, iki kez de sahneden ayrılmak zorunda kaldı.

Duruma sinirlenen Amy'nin hayranları, şarkıcıyı yuhalamaya başlayıp, ıslıkladı, bazı seyirciler ise konseri terk etti. Winehouse'a eşlik eden müzik grubunun üyeleri, seyircileri sakinleştirmeye çalıştı.

İki hafta önce Londra'da alkol tedavisi gören Amy Winehouse'un içki içmesi yasaklanmıştı.

Winehouse'un Belgrad konseri, 2 hafta sürecek Avrupa turnesinin birinci ayağıydı.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False