Aldatılan kocaya şok şok şok

Güncelleme Tarihi:

Aldatılan kocaya şok şok şok
Oluşturulma Tarihi: Ekim 21, 2013 03:41

Ankara’da genç bir evli kadın, yasak ilişkisinden hamile kaldı, evde doğurduğu çocuğu çamaşır sepetinde boğdu. Korkunç olay, eve gelen kocanın, kanlar içinde bulduğu karısını hastaneye götürmesiyle ortaya çıktı. Koca aldatıldığını, karısının doğurduğunu ve bebeği öldürdüğünü aynı anda öğrendi...

Haberin Devamı

İŞYERİNDEN eve dönen koca Ç.E. (34), karısı F E. (26)’yi kanlar içinde görünce hemen ambulansla hastaneye götürdü. Duyanları şaşkına çeviren olay Ankara-Keçiören’de yaşandı. Nikâhlı eşi Ç.E.’den olan 4 yaşındaki kız çocukları ile aynı evde yaşayan F. E., bir başka erkekle cinsel ilişkiye girdi. Bu ilişkisinden hamile kalan ancak hamileliğini kocası ve ailesinden gizlemeyi başaran F. E., evde tek başına doğum yaptı. Ancak, sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdiği bebeğin kordonunu da kendi kesen F. E., talihsiz yavruyu çamaşır sepetine attı ve üzerini çamaşırlarla kapatarak ölüme terk etti.

BİR DE KOCASINI SUÇLADI

İşyerinden evine gelen koca Ç.E., karısını kanlar içinde görünce hemen müdahalede bulundu. F. E., kocasına, “Adet gördüğünü” söyledi. Ancak Ç.E. kanama durmayınca ambulansla eşini hastaneye götürdü. Hastanede F. E.’nin doğum yaptığı ortaya çıkınca durum polise bildirildi. Evde arama yapan polis, çamaşır sepetinde boğulmuş halde bebeğin cesedini buldu. Hakkında dava açılan F. E. savcılık ve mahkemede, “Kocamdan şiddet görüyordum, hamile kaldığımı geç öğrendim, karnımın şiştiğini sandım, sonra da kocama söylemeye fırsat bulamadım. Temizlik yaparken sancılandım ve düşük yaptım. İsteyerek düşük yapmadım. Doğumdan sonra sardım, sarmaladım. Bu esnada eşim eve geldi” diyerek suçlamaları kabul etmedi. Koca Ç.E. ise ifadesinde, “Olay günü karısını evde kanlar içinde bulduğunu, bazı kavgaları olduğunu, ancak çocuğu olduğu için ayrılmayı düşünmediğini, düşük olayından sonra karısının cep telefonunda bazı aşk içerikli mesajlar bulduğunu, bunları avukatına verdiğini” belirterek eşinden şikâyetçi oldu.

Haberin Devamı

ADLİ TIP: BEBEK BAŞKASINDAN

MAHKEMEYE ulaşan Adli Tıp raporlarında bebeğin sağlıklı doğduğu, çamaşır sepetinde boğularak öldüğü belirtildi. Ayrıca DNA testinde bebeğin üçüncü bir şahıstan olduğunun tespit edildiği de vurgulandı. Ankara 9. Ağır Ceza’da 26 Eylül günkü karar duruşmasında F. E., “Kasten yaralama sonucu ölümüne neden olmak”tan 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Koca Ç.E. ise karısı hakkında boşanma davası açtı.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!