GeriGündem Aksakal: 'Sabah akşam Atatürk'ü sömüren tipler var'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aksakal: 'Sabah akşam Atatürk'ü sömüren tipler var'

Aksakal: 'Sabah akşam Atatürk'ü sömüren tipler var'

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "DSP neden seçimlere katılıyor diye bir hengame başlattılar. Sabah akşam Atatürk'ü sömüren, Atatürk'ün değerlerini kendisine, siyasete kalkan yapan tipler var. Bunlar hiçbir iş yapmazlar. Ne iktidar anlamında bir beklentileri vardır ne bugüne kadar memleketi yönetmişlikleri vardır. Bunlar ancak ekran figürleri gibi öterler." dedi.

Aksakal, Hatay'ın Arsuz ilçesindeki DSP Seçim Bürosu'nun açılışında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin dirayetli ve inançlı bir ana muhalefet partisine ihtiyacı bulunduğunu söyledi.

Aksakal: Sabah akşam Atatürkü sömüren tipler var

Kendilerine bir hedef koyduklarını belirten Aksakal, şunları belirtti:

"Bu hedef, 31 Mart seçimlerinden çıktığımızda Türkiye'nin yeni ana muhalefet partisi DSP olacak. Adam gibi siyaset yapacağız. Demokratik bir şekilde siyaset ortamını hep birlikte yaşayacağız. Sandıklar ve halk burada, kime oy verirse versin. Sandıklar açıldığında hepimiz gideceğiz o belediye başkanını tebrik edeceğiz, hangi partiden olursa olsun."

Aksakal: Sabah akşam Atatürkü sömüren tipler var

"DSP neden seçime katılıyor?" tartışmasının açıldığını dile getiren Aksakal, "DSP neden seçimlere katılıyor diye bir hengame başlattılar. Sabah akşam Atatürk'ü sömüren, Atatürk'ün değerlerini kendisine, siyasete kalkan yapan tipler var. Bunlar hiçbir iş yapmazlar. Ne iktidar anlamında bir beklentileri vardır ne bugüne kadar memleketi yönetmişlikleri vardır. Bunlar ancak ekran figürleri gibi öterler." diye konuştu.

Aksakal, daha sonra partililerle beyaz güvercin uçurdu.

DSP lideri Aksakal: Parti seçime katılmak için kurulur, bunu bilmiyor musunDEMOKRATİK Sol Parti Genel Başkanı Önder Aksakal, partisinin, seçimlere katılmasıyla ilgili yapılan eleştirilere, 'DSP niye seçimlere katılıyor' diyorlar. Parti niye kurulur Seçime katılmak için kurulur. Bunu bilmiyor musun diyerek, tepki gösterdi.

 

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False