GeriGündem Ak Partili Fırat'tan Ahmet Türk'e ziyaret
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ak Partili Fırat'tan Ahmet Türk'e ziyaret

Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve AK Parti Adana Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat kapatılan DTP'nin Genel Başkanı Ahmet Türk'ü Güven Hastanesi'nde ziyaret etti.

Ergin, Samsun'da yumruklu saldırıya uğrayan Türk'ü ziyaretinin ardından gazetecilerin “Samsun'daki davanın taşınması ile ilgili bir girişiminiz olacak mı?” sorusuna “O bizim yetkimizde olan bir şey değil şu anda. Yargıtay Başsavcılığı zaten oraya görevlendirmiş durumdadır. Gelişmeleri değerlendireceğiz ayrıca” yanıtını verdi.
Bu arada AK Parti Adana Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat da Türk'ü ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ahmet Türk'ün yorgun olduğunu belirten Fırat, “Çok da ziyaretçisi var. Kendisinden de rica ettim artık ziyaretçi kabul etmesin. Bir ameliyat geçirdi yorgun. Hala yemek de yememiş. Umut ediyorum en kısa sürede ayağa kalkar” dedi.

Fırat, bir gazetecinin “Davanın buraya alınması konusunda sizden bir talepleri oldu mu?” sorusu üzerine “Hayır, herhangi bir talebi olmadı” yanıtını verdi.
Bir başka gazetecinin “güvenlik zafiyeti olduğu” yönündeki sorusu üzerine de Fırat, “Kesinlikle bir güvenlik zafiyeti var. Bu yumruk değil bıçak da olabilirdi. Çok daha ciddi bir noktaya gelebilirdi. Durum bunu gösteriyor” diye konuştu.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False