GeriGündem AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy kimdir?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy kimdir?

AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy kimdir?
Abone Olgoogle-news

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti İstanbul Belediye başkan adaylarını açıkladı. 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Avcılar Belediye başkan adayı İbrahim Ulusoy oldu. Peki İbrahim Ulusoy kimdir? İşte Ak Parti Avcılar Belediye Başkan adayı İbrahim Ulusoy'un biyografisi.

AK Parti Avcılar Belediye Başkan adayı olan İbrahim Ulusoy'un biyografisi merak ediliyor. Peki İbrahim Ulusoy kimdir? İşte detaylar

Başhekim A. İbrahim Ulusoy, 1978 Trabzon doğumlu. İlk ve Ortaöğrenimini Trabzon da bitirdi. 2000 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2001-2006 yıllarında Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Genel Cerrahi kliniğinde ihtisasını tamamladı. Giresun Görele Devlet Hastanesinde 30.01.2007 tarihinde Genel Cerrahi uzmanı olarak başladığı görevine Ekim 2009 – Kasım 2012 tarihleri arasında başhekim olarak devam etti.

2012-2014 yıllarında İstanbul Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastane yöneticiliği yaptı. 2015-2017 yıllarında Bayrampaşa Devlet Hastanesi başhekimliği, ardından Aralık 2017’ye kadar TKHK İstanbul Fatih Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanı olarak görev yaptı.

01.12.2017 itibari ile Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinde Başhekim olarak göreve başladı. Halen görevine devam etmekte olup evli iki çocuk babasıdır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle