Aileler yine yarışıyor

Önceleri ‘‘Süper Aile’’ olarak ekrana gelen ve iki yıl boyunca Erol Evgin'in sunduğu yarışma programı, bu kez yeni formatıyla Beyazıt Öztürk'ün (Beyaz) sunuculuğunda Kanal D'de ekrana geliyor. Yapımcılığını Gülümsün Saatçi ve Ayşe Durukan'ın üstlendiği, Ali Erol'un yönetmenliğini yaptığı, ‘‘Aileler Yarışıyor’’, yarın akşam ekranlara gelmeye başlayacak.

Pearson TV patentli olan yarışmanın aslına uygun olması için İngiliz yönetmen Bob Merrilees, çekim ekibine yardımcı olacak. Yarışmanın çok keyifli ve sevilen bir program olacağına inanan Beyaz, yine espirileriyle programı renklendirecek.

Hafta içi her akşam prime-time kuşağında, en az lise mezunu 5'er kişiden oluşan iki ailenin mücadele vereceği yarışmada, ailelerin 500 milyon lira kazanma şansları olacak. Aileler, eğer 5 gece üst üste yarışmayı kazanırlarsa 2 milyar 500 milyon lira ve bir otomobil elde edebilecek.

Prodüksiyon'a ait. ‘‘Aileler Yarışıyor’’da yarışmacılar, halktan 100 kişiye sorulan soruların en popüler yanıtlarını bulmaya çalışacak.

Haberin Devamı


Haberle ilgili daha fazlası: