GeriGündem Afyonlulara birlik çağrısı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Afyonlulara birlik çağrısı

Abone Olgoogle-news

Belediye Başkanı Hayrettin Barut, ‘Emek Tesisleri’ni size vereyim, hem Afyon hem de Afyonlumuz kazansın’ dedi.

AFYON Belediye Başkanı Hayrettin Barut, esnafa birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Afyon'un nimetlerinden Afyonlular'ın istifade etmesini istediğini söyleyen Başkan Barut, ‘‘Birlik ve beraberlik içinde güç birliği oluşturun. Gelin Emek Tesisleri'ni sizlere vereyim. Hem Afyonumuz hem de Afyonlumuz kazansın. Getireceğiniz her türlü öneriye de açığım’’ dedi.

KAPIYI KAPATAMAYIZ

Afyon'a yatırım yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar olduğunu, bunlara 'gelmeyin' diyemeceğini belirten Başkan Barut şunları söyledi: ‘‘İlin en büyük sorunu işsizlik. Bu durumda yatırımcı firmalara kapınızı kapatmak akılcı olmaz. Benim örenim; dış yatırımcı kuruluşlara karşı ayakta kalabilmek için esnafımızın bir çatı altında toplanması.’’

BİRLEŞME ÇAĞRISI YAPTI

Göreve başladığı günden bu yana Afyon'un ekonomik ve kültürel yönden kalkınması için çaba gösterdiğini belirten Başkan Barut, ‘‘Tüm hemşehrilerime sesleniyorum. Bakkalı, kuyumcusu, şekercisi, marketçisi birleşin. Teklifleri hep birlikte değerlendirelim. Bu konuda öncelik sizde. Tekrar ediyorum Afyonumuz ve Afyonlumuz kazansın’’ diye konuştu.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle