Adana'da düğün günleri kâbusa döndü

Adana’da Fatma (36) ve Erkan Menekşe (37) çiftinin, düğün günü sabahı dış fotoğraf çekimleri sırasında otomobillerinin camını kıran kişi ya da kişiler, altınları, cüzdanları ve cep telefonlarını çaldı. Büyük üzüntü yaşayan Fatma Menekşe, “Ne olup bittiğini anlamadık. Dış çekimimizi yaparken arabanın camını patlatıp her şeyimizi almışlar” dedi.

Haberin Devamı

Olay, Sarıçam ilçesi Mithat Özsan Bulvarı’nda meydana geldi. Evlilik hazırlıklarını tamamlayan Fatma ve Erhan Menekşe çifti, 20 Ekim’de, düğün günü sabahı dış fotoğraf çekimi için fotoğrafçılarla ormanlık alanda buluştu. Otomobillerini yol kenarına park eden Menekşe çifti, ağaçlık alanın derinliklerine giderek fotoğraf çekimine başladı. Bu sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, otomobilin yanına gelerek sol arka camı kırıp arkada koltuktaki çanta, cüzdan ve cep telefonlarını çaldı. Çekim bittikten sonra aracın yanına dönen çift, olayı fark edince şoke uğradı.

Adanada düğün günleri kâbusa döndü


‘NE OLUP BİTTİĞİNİ ANLAMADIK’

Yaşadığı üzücü olay nedeniyle konuşmakta zorlanan Fatma Menekşe’yi yakınları teselli etmeye çalıştı. En mutlu gününde böyle bir olay yaşamanın büyük talihsizlik olduğunu kaydeden Menekşe, “Güzel fotoğraf çıksın diye ağaçların aralarına girmiştik.

Adanada düğün günleri kâbusa döndü

Ne olup bittiğini anlamadık. Dış çekimimizi yaparken arabanın camını patlatıp her şeyimizi almışlar. Çok üzüldüm o manzarayı görünce. Altın, cüzdan, kimlikler, fotoğraflarım vardı. En çok telefonumun gitmesine üzüldüm” diye konuştu.

YAKALANDI

Haberin Devamı

Adana'da Fatma (36) ve Erkan Menekşe (37) çiftinin, düğün sabahı dış fotoğraf çekimleri sırasında otomobillerinin camını kırarak cep telefonu, 4 çift altın küpe, kolye, bileklik ve 100 lirasının çalan şüphelinin kimliğinin tespiti için polis ekipleri çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Ekipler, görüntülerden şüphelinin Erdem E. (39) olduğunu tespit etti. Erdem E., Sarıçam ilçesi Osmangazi Mahallesi'nde saklandığı eve yapılan operasyonla çaldığı eşyalarla birlikte yakalanıp, gözaltına alındı. Emniyete götürülen Erdem E., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Haberle ilgili daha fazlası: