GeriGündem 7 tepenin şehrinden 7 kıtaya sevgi konseri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

7 tepenin şehrinden 7 kıtaya sevgi konseri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Cumhurbaşkanlığı'nca "7 Tepenin Şehri İstanbul'dan 7 Kıtaya" isimli konser düzenlendi. İstanbul'un simge merkezlerinden yapılan konserde İstanbul semalarından dünyaya sevgi ve birlik çağrısında bulunuldu.

Cumhurbaşkanlığı'nca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla "7 Tepenin Şehri İstanbul'dan 7 Kıtaya" isimli konser düzenlendi. Çok sayıda ünlü Türk sanatçının yer aldığı konserin çekimleri aralarında Ayasofya Müzesi, Kız Kulesi, Galata Kulesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Dolmabahçe Sarayı'nın da bulunduğu İstanbul'un 7 farklı simge mekanlarında yapıldı. Konserde İstanbul semalarından dünyaya sevgi ve birlik çağrısında bulunuldu. Cumhurbaşkanlığınca gerçekleştirilecek konser İletişim Başkanlığı'nın youtube hesabından yayımlandı.

Konserde İstanbul manzaraları eşliğinde, klasik Türk müziği ve klasik Batı müziğinden eserler sunulurken, Yunus Emre, Mevlana, Hacı Bektaş¸-ı Veli, Pir Sultan Abdal'dan Immanuel Kant, Thomas Aquinas, Alphonse de Lamartine'e Doğu ve Batı dünyasının önemli düşünürlerinin sevgi ve insanlık mesajları da paylaşıldı.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False