68 yaşındaki kadına tecavüz edip öldürdü

Güncelleme Tarihi:

68 yaşındaki kadına tecavüz edip öldürdü
Oluşturulma Tarihi: Nisan 26, 2008 17:24

Antalya'nın Kemer ilçesinde önceki gün dağ yolunda tecavüz edildikten sonra başına taşla vurularak öldürülmüş olarak bulunan 68 yaşındaki Fatma Kuş'un, cinayet zanlısı olduğu iddia edilen S.A. polis tarafından yakalandı.

Haberin Devamı

23 Nisan Çarşamba günü hayvanları otlatmak amacıyla, Kemer'i Club Med tatil köyüne bağlayan Mustafa Ertuğrul Caddesi yakınlarında, ormanlık alana giden, ancak geri dönmeyen ve ailesinin haber vermesi üzerine jandarma tarafından yapılan aramada 24 Nisan Perşembe günü öldürülmüş olarak bulunan Fatma Kuş'un, cinayet zanlısının yakalandığı bildirildi.

Kemer Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin cinayeti aydınlatmak amacıyla yürüttüğü kapsamlı soruşturmada, bölgede yapılan araştırma sonucu olaya karışan zanlı ya da zanlılara ilişkin eşkal bilgilerine ulaşıldığı ve zanlı olduğu öne sürülen bir kişinin robot resminin çizildiği öğrenildi.

Robot resim doğrultusunda yapılan çalışmada, polis ekiplerinin cinayete karıştığı iddiasıyla eşkale uyan S.A'yı ilçe merkezinde yakaladıkları açıklandı. Zanlı sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. S.A'nın sorgusunun savcılıkta devam ettiği öğrenildi.

Haberin Devamı

Önceki gün cesedi bulunan ve çobanlık yaptığı belirtilen Fatma Kuş'un, tecavüz edildikten sonra Kiriş dağ yolu mevkisinde başı taşla ezilerek öldürüldüğü bildirilmişti.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!