GeriGündem 4 gün önce Etiler'de kaçırılmıştı! Güzel haber geldi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

4 gün önce Etiler'de kaçırılmıştı! Güzel haber geldi

4 gün önce Etiler'de kaçırılmıştı! Güzel haber geldi
Abone Olgoogle-news

Etiler’den 4 gün önce kaybolan ve annesinin tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia ettiği İranlı Marjan Ahadi bulundu. Annesi Maryam Ahadi ile birlikte polis merkezinde ifadesine başvurulan Marjan Ahadi’nin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Genç kızın nasıl bulunduğuna ilişkin henüz açıklama yapılmadı.

İstanbul’da yaşayan İran uyruklu Marjan Ahadi, 12 Şubat günü Etiler’deki iş yerinden çıktıktan sonra ortadan kayboldu. 3 buçuk yıldır İstanbul’da yaşayan ve emlak danışmanlığı yapan Marjan Ahadi’nin annesi Maryam Ahadi, kızının tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia etmişti

"TANIDIK BİRİ KAÇIRDI"

4 gün önce Etilerde kaçırılmıştı Güzel haber geldiMaryam Ahadi "Kızım Cuma günü akşam saat 18.30’dan sonra kaybolmuş. Ben kızım bulunana kadar herkesten şüpheleniyorum. İnşallah kızım bulunur. Tanıdık biri kızımı kaçırdı. Çünkü orada beklemişler. Allah’ın izniyle emniyet kızımı bulacak. Polis bana hala bir bilgi vermedi sadece üzerinde çalıştıklarını söylediler. Ben 6 aydır buradayım kızımın yanına gelmiştim. Kızım 3,5 yıldır burada yaşıyor. Kızım kendisi ressam ama 7-8 aydır emlak danışmanlığı yapıyor" şeklinde konuşmuştu.  

NASIL BULUNDUĞUNA DAİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Annesinin kayıp başvurusu üzerine polisin her yerde aradığı genç kızın bulunduğu öğrenildi. Annesi Maryam Ahadi ile birlikte polis merkezinde ifadesine başvurulan Marjan Ahadi’nin sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi. Genç kızın nasıl bulunduğuna ilişkin henüz açıklama yapılmadı.

False