GeriGündem 33 yıl sonra Aşk-ı Memnu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

33 yıl sonra Aşk-ı Memnu

33 yıl sonra Aşk-ı Memnu
refid:9278560 ilişkili resim dosyası

TRT'nin 1974'te yayınlanan ilk yerli dizisi "Aşk-ı Memnu" tekrar çekiliyor.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI

TRT'nin 1974'te yayınlanan ilk yerli dizisi "Aşk-ı Memnu" tekrar çekiliyor. Dizide, Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ başrolleri paylaşacak.
Usta oyuncu kadrosu
Televizyon gazetesi adlı internet sitesinin haberine göre Ay Yapım, yeni sezonda "Yaprak Dökümü" ve "Dudaktan Kalbe"den sonra Halit Ziya Uşaklıgil'in "Aşk-ı Memnu" romanını diziye uyarlamaya hazırlanıyor. "Yaprak

33 yıl sonra Aşk-ı Memnu
Dökümü"nden tanıdığımız Mesude Erarslan'ın yönetmenliğini üstleneceği, çekimlerine ağustos ayında başlanacak dizide, Nebahat Çehre, Selçuk Yöntem ve Zerrin Tekindor gibi usta isimler de rol alacak.
Roman günümüze uyarlanacak
"Yaprak Dökümü"nde olduğu gibi günümüze uyarlanmış haliyle çekilecek dizide, Rahmi Koç'un villasının da çekim mekanları arasında yer aldığı belirtiliyor. Dizinin senaristleri ise "Yaprak Dökümü", "Menekşe ile Halil" ve "Dudaktan Kalbe" dizilerinin başarılı kalemleri Melek Gençoğlu ile Ece Yörenç. 1974 yılında TRT'de yayınlanan, Müjde Ar, Salih Güney, Şükran Güngör ve Neriman Köksal'ın başrollerini paylaştığı diziyi Halit Refiğ yönetmişti.
Son dönemin dikkat çeken genç oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat, "Aşk-ı Memnu"nun 2008 versiyonunda aynı seti paylaşacak.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle