2017 polis tayinleri açıklandı!

Güncelleme Tarihi:

2017 polis tayinleri açıklandı
Oluşturulma Tarihi: Haziran 07, 2017 12:39

Polislerin merakla beklediği 2017 polis tayin sonuçları, 6 Haziran Salı günü ilgililerle paylaşıldı. Şark görevi ve tayin bekleyen on binlerce polisin merakla sorguladığı 2017 Polis tayin sonuçları, SMS yoluyla bilgilendirildi. Sonuçlarını ayrıca görmek isteyen polislerin ise POLNET sistemi aracılığıyla bu bilgileri edinebileceği öğrenildi.

Haberin Devamı

Polis tayinleri merakla bekleniyordu. Her yıl Mayıs-Haziran döneminde gerçekleştirilen Emniyet tayinleri beklentisi devam eden personeller, Emniyet Müdürlüğü'nün açıkladığı tayin sonuçları ile yeni görev yerlerini öğrendi. Emniyet personellerine hangi şehre atandıkları bilgisi kısa mesaj olarak iletildi.

Emniyet şark tayin sonuçlarını öğrenmek isteyenler, kendilerine gönderilen SMS'ten bu bilgiyi alabiliyor. Ayrıca Polnet sisteminden de tayin atama sonuçları öğrenilebiliyor.

Emniyet Genel Müdürlüğünde, 2017 yılı genel atama dönemi kapsamında başkomiser, komiser, komiser yardımcısı, başpolis ve polis memurlarından bazılarının 1. hizmet bölgesinden 2. hizmet bölgesine ve 2. hizmet bölgesinden 1. hizmet bölgesine atamaları ile aynı bölgedeki personelin yer değiştirme işlemleri tamamlandı. Ataması yapılan personel Pol-Net sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek. 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri ise Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısının tamamlanmasının ardından yapılacak. Yüksek Değerlendirme Kurulunun çalışmalarını önümüzdeki hafta sonuçlandırması bekleniyor.

BAKMADAN GEÇME!