GeriGündem 2. Asena vakası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2. Asena vakası

2. Asena vakası
refid:7050963 ilişkili resim dosyası

Gülşen, eski yapımcısı Erol Köse'nin yeraltı bağlantılarını kullanarak işlerini engellemeye çalıştığını ima etti.

Gülşen fotoğrafları için tıklayın

Gülşen, önceki gün Klass FM'de Cenk Alptekin'in hazırladığı programa konuk oldu. Ünlü şarkıcı, sohbet sırasında eski yapımcısı Erol Köse'nin birtakım yeraltı bağlantılarını kullanarak işlerini engellemeye çalıştığını ima etti.

Hürriyet
Programları arıyorlar
Gülşen, programda çarpıcı iddialarda bulundu: "Programlar aranıyor, benim çıkmam engellenmeye çalışılıyor. Mesela yarın Ercan Saatçi ve Fatih Erkoç'la Bülent Ersoy'un şovuna katılacaktık. Aynı şahıs tarafından programdaki bazı insanlar aranmış ve bizim, özellikle de benim programda bulunmamam için girişimlerde bulunulmuş. Ayrıca çıktığım gece kulüpleri aranıyor, çıkmama birkaç gün kala bedava sanatçı gönderilerek programım iptal ettiriliyor."

Onlar adına üzülüyorum

Yapımcı Erol Köse'nin, eski sanatçısı Gülşen'in işlerini engellemesini doğru buluyor musunuz?
Hayır, Erol Köse'nin bu davranışlardan hemen vazgeçmesi gerek.
Evet, Erol Köse'nin ilişkilerini bu yönde kullanması kendi bileceği bir iştir.
Hayır, Erol Köse'nin bunu yaptığına inanmıyorum.
Ünlü şarkıcı, bir dönem İbrahim Tatlıses'in Asena'nın işlerini engelletmesini anımsatan bu olayla ilgili, sözlerine şöyle devam etti: "Ben isim yapmış bir yorumcuyum. 6'ncı albümümü çıkardım ve dimdik ayaktayım. Böyle küçük insanların bir takım çabalarıyla bir şeyleri engelleyebileceklerini zannetmeleri gerçekten çok komik. Onlar adına üzülüyorum. Ercan Saatçi'yle birlikte bu durumu değerlendiriyoruz. Gereken şey tarafımızdan mutlaka yapılacaktır."

Gülşen, aynı engellemeler nedeniyle İbrahim Tatlıses’in programına da katılamayacağını söyledi: "İbrahim Tatlıses’in programı için aradılar, menajerimle konuştular. Yine aynı şahıs, programa katılmamı engellemek için girişimlerde bulundu."

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False