ZONGULDAK HABERLERİ

GMİS Yönetimi, Belediye Başkanlarını Ziyaret Etti

IHA
17.12.2015 - 14:40 |Son Güncelleme :

GMİS YÖNETİMİ BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

IHA

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci ile Genel Merkez ve Şubeler Yöneticileri; Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ı ve Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret ederek çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.
Ziyaretlere Genel Başkan Ahmet Demirci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Hakkı Arslan, Genel Mali Sekreter Adnan Tıska, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Satılmış Uludağ, GMİS Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez, Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya, Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş, Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, Merkez Şube Başkanı Birol Kundakçıoğlu ile şubeler yöneticileri katıldı.
GMİS Heyetinin Belediye Başkanlarını ziyaretlerinde Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun (TTK) durumu, işçi açıklarının giderilmesiyle ilgili çalışmalar ile TTK’nın, Zonguldak’ın ve bölgenin geleceği için birlikte mücadele ve güç birliği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden GMİS Yönetimi, Belediye Başkanlarını Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Aralık 2015 tarihinde saat 14 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GMİS Yönetimi, Belediye Başkanlarını Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ

19 Ocak 2021, Salı
 • İmsak
  06:38
 • Güneş
  08:08
 • Öğle
  13:09
 • İkindi
  15:36
 • Akşam
  17:59
 • Yatsı
  19:24
Sayfa Başı