GeriFutbol Genel Kurul'da 259 delege oy kullanacak
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Genel Kurul'da 259 delege oy kullanacak

Genel Kurul'da 259 delege oy kullanacak
refid:8037397 ilişkili resim dosyası

Kayyum heyetinin aldığı karar gereği 17-18 Ocak tarihlerinde yapılacak olan Futbol Federasyonu Genel Kurul Toplantısı'nda oy kullanacak delege listesi belli oldu.

Ankara Sheraton Hotel'de yapılacak olan Genel Kurul'da 259 Delege oy kullanacak. Delege listesi şöyle;

T.F.F Başkanlığını Asaleten 2 Yıldan fazla Yapanlar: Yılmaz TOKATLI, Hasan POLAT, Haluk ULUSOY.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi: Togay BAYATLI, Altan AYANOĞLU.

FIFA-UEFA İcra Kurullarında 5 Yıl Görev Yapanlar: Şenez ERZİK, Necdet ÇOBANLI.

Büyükler, Olimpiyat, Dünya, Kıta Şamp, Final İle Avrupa Şamp, En Az Yarı Final Yöneten Faal Olmayan

Hakemler: Muzaffer SARVAN, Ahmet ÇAKAR, Yusuf NAMOĞLU, Talat TOKAT.

A Milli Takım Teknik Direktörleri: Coşkun ÖZARI, Mustafa DENİZLİ, Şenol GÜNEŞ.

Profosyonel Futbolcular Derneği: Turgay ŞENER.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu: Orhan SAKA, Hüseyin AR, Rafet KIRGIZ, Şener AYDIN, Hüseyin KAMA.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği: Başkanı TFF'de sözleşmeli görev aldığından belirtilmemiştir.

En Az 75 Defa Milli Olmuş Faal Olmayan Futbolcular: Bülent KORKMAZ.

Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı: M.Selcuk DERELİ.

İşitme Engelliler Federasyonu: Oktay AKTAŞ.

Bedensel Engelliler Federasyonu: Demirhan ŞEREFHAN.

Görme Engelliler Federasyonu: Mesut DEDEOĞLU:

Zihinsel Engelliler Federasyonu: Tarık BİTLİS.

TÜRKCELL SÜPER LİGİ, TFF 1.LİG, TFF 2. LİG VE TFF 3. LİG KULÜPLERİNİN TFF'YE BİLDİRDİKLERİ İSİMLER

TÜRKCELL SÜPER LİGİ DELEGE LİSTESİ:

GALATASARAY: Özhan CANAYDIN, Semih HAZNEDAROGLU, Adnan POLAT, Cengiz ÖZYALÇIN, Mehmet HELVACI, Atilla KINAY, Fatih GÖKŞEN, Tunca HAZİNEDAROGLU.

SİVASSPOR: Mecnun OTYAKMAZ, Mehmet OFLAZ, Erdal SARILAR, Fikret ÜNSAL, Mustafa ULUCAN, Murat ŞAHİN, Tahir KIRAN.

FENERBAHÇE: Aziz YILDIRIM, Nihat ÖZDEMİR, Nihat ÖZBAĞI, Ali Yıldırım KOÇ, Murat ÖZAYDINLI, Mahmut USLU, Serhat ÇEÇEN, Şekip MOSTUROĞLU.

BEŞİKTAŞ: Yıldırım DEMİRÖREN, Kenan ÖNER, Murat ÇELİK, Fahrettin CUROĞLU, Ali Rıza DİZDAR, Erdoğan NASIR, Serhat SOYSAL, Fikret ORMAN.

KAYSERİSPOR: Recep MAMUR, Şahin AKARSU, Yücel ŞAHİN, Türker HOROZ, Süleyman HURMA, Mustafa ÖZHASEKİ, Nusret POYRAZ.

DENİZLİSPOR: Ali İPEK, Hasan KIBRISLIOĞLU, Mehmet ÖZSOY, Turan ÖZEN, Ali ALAYBEYOĞLU, Salih AKİLİLİ, Halil PEKDEMİRLİ.

TRABZONSPOR: Nuri ALBAYRAK, Haşim SAYİTOĞLU, Halit Muzaffer ERMİŞ, İbrahim BATUROĞLU, Aydın PİŞİREN, Emin KAHRAMAN, Zeyyat KAFKAS, Abdullah BAŞER.

MKE ANKARAGÜCÜ: Cemal AYDIN, M.Kemal ÜNSAL, Serdar ÖZERSİN, Mümtaz KARAKAYA, Mehmet URAL, Recep UZELİ, Salim S.TÜRKER.

KONYASPOR: Mustafa YAYLA, Ahmet ŞAN, Arif ÇELİK, Hasan DAĞLI, Memduh OĞUZ, Hamdi BEZİRCİ, Kemal KORKMAZ.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Göksel GÜMÜŞDAĞ, Harun KARACA, Kamil DİZAR, Mustafa Köksal ÖZER, Adnan TÜRKKAN, Hüseyin PEHLİVAN, Ethem SANCAK.

GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞ: Turgay KALEMCİ, Suphi Acar YALÇINKAYA, Hayri GÜLER, Mehmet TOKATLI, Halim ÇORBALI, Adnan DİNÇER, İbrahim Ethem HACIOSMANOĞLU.

GAZİANTEPSPOR: İbrahim Halil KIZIL, Ahmet Ata AKSU, Bilal ÇEKER, Ömer ÇELİK, Yusuf Kenan UYGUR, Metin ÖZKAYA, Mehmet Salih KIZIL.

BURSASPOR: İbrahim YAZICI, Cavit CAGLAR, Osman ÇELİK, Hüseyin ŞAHİN, Hayri YAZICI, M.Levent KIZIL, Yunus EGEMENOĞLU.

ÇAYKUR RİZESPOR: Abdülkadir ÇAKIR,Ekrem YÜCE,Hasan MORGİL,Halil BAKIRCI,Cemil KAZANCI,Servet YARDIMCI,Abdulkadir KART.

VESTEL MANİSASPOR: Kenan YARALI,Semih VARDARER,Sait Cemal TÜREK,Arif KOŞAR,H.Gürhan ONAT,Murat ÇAM,Erdal TÜREK.

GENÇLERBİRLİĞİ: İlhan CAVCAV,Tarık ARTUKMAÇ,M.Fatih ATAY,Abdulkadir AKSOY,M.Ufuk ÖZERTEN,Enis SAFİ,M.Niyazi AKDAŞ.

ANKARASPOR A.Ş: Ruhi KURNAZ,Ahmet GÖKÇEK,Tolga İNCE,Yusuf Ziya NURAL,Mehmet ŞEN,Rüştü Ender YURTGÜVEN,Ferhat ERTÜRK.

KASIMPAŞASPOR: Hasan Hilmi ÖKSÜZ,Memet Süha SİDAL,Hasan GÜRSOY,Ferit RIZVANOĞLU,Mehmet Alp DELİMOLLAOĞLU,Haydar SEZEN,Orhan ÖZYURT

TFF 1. LİGİ DELEGE LİSTESİ:

SAKARYASPOR A.Ş: Recep HACIEYÜPOĞLU,Fevzi KILIÇ.

ANTALYASPOR A.Ş: Sedat PEKER,Ziya ERBAŞ.

KARTALSPOR: Hüseyin KURT,Hasan HACIBEKTAŞOĞLU.

ESKİŞEHİRSPOR: İdris Nebi HATİPOĞLU,Yusuf YILDIRIM.

KOCAELİSPOR: Serhan GÜRKAN,Muammer ÇELİK.

DİYARBAKIRSPOR: Adnan ÖKTÜREN.tek delege bildirilmiş.

ORDUSPOR: Şükrü BODUR,Bülent Nuri YAZICIOĞLU.

BOLUSPOR: Necip ÇARIKCI,Osman Fevzi GÜRSOY.

KARŞIYAKASPOR: Akif ERSEZGİN,Ziyanur HASBAY.

K.ERCİYESSPOR: Enver KEMALOĞLU,Sadi BÜYÜKKEÇECİ.

SAMSUNSPOR: Sezgin GÜMÜŞ,Galip ÖZTÜRK.

MALATYASPOR: İlhan KAVUK,Hüseyin Cemal AKIN.

ALTAYSPOR: Nafız ZORLU,Mahmut ÖZGENER.

GAZİANTEP B.Ş.B SPOR: Fahrettin USLUSOY,Ünsal GÖKSEN.

GİRESUN SPOR: F.Mehmet KİTAPÇI,Ali KARAMANOĞLU.

ELAZIĞSPOR: Suat ÖZTÜRK,Mustafa URHAN.

MARDİNSPOR: Hadi ÇOMAKTEKİN,Süleyman BÖLÜNMEZ.

İSTANBULSPOR A.Ş: Ömer SARIALİOĞLU,Adem Halim SARIALİOĞLU.

TFF 2.LİG DELEGE LİSTESİ:

DARDANEL SPOR A.Ş: O.Niyazi ÖNEN.

GAZİOSMANPAŞA SPOR: Mehmet ÖZTÜRK.

GÜNGÖREN BELEDİYE SPOR: Yahya BAŞ.

EYÜPSPOR: Ahmet MALATYALI.

SARIYER SPOR: Mehmet Tahir SARIOĞLU.

BOZÜYÜKSPOR: Sülayman KAVASOĞLU.

GEBZESPOR: Ali Rıza DEMİRÇEVİREN.

İNEGÖLSPOR: A.Nihat KUYUMCU.

ZEYTİNBURNUSPOR: Mustafa GÜNAYDIN.

FATİH KARAGÜMRÜK: Yusuf Kenan YILMAZ.

ADANA DEMİRSPOR: Mustafa TUNCEL.

MERSİN İD.YR.SPOR: A.Hamit İZOL.

FETHİYESPOR: Esat BAKIRCI.

ALANYASPOR: A.Selçuk DOGAN.

TURGUTLUSPOR: Şerif Serdar ELİTEZ.

MARMARİS BLD.GENÇLİKSPOR: Duran İLGÜL.

BUCASPOR: İsmet ÇİFTÇİ.

AFYONKARAHİSARSPOR: Başkan istifa etti delegesi yok.

UŞAKSPOR: federasyonda isim yok.

İZMİRSPOR: Mustafa DÜZYOL.

ETİMESGUT ŞEKERSPOR A.Ş: Hızır DEMİR.

PENDİKSPOR: Hakan KURT.

TÜRK TELEKOMSPOR: Ferudun BİLGİN.

BUGSAŞSPOR: Özdemir TEMİZKAN.

MKE KIRIKKALESPOR: Hakan AYKUL.

ALİBEYKÖYSPOR: Emin ATMACA.

Y.KIRŞEHİRSPOR: İbrahim KAYA.

KÜÇÜKKÖYSPOR: Emin SIRMAÇEKİCİ.

MALTEPESPOR: Hanifi MUTLU.

TEPECİK BLD.SPOR: Temel EYÜPOĞLU.

KDÇ KARABÜKSPOR: Hikmet Ferudun TANKUT.

ERZURUMSPOR: Bekir ILICALI.

ÇANKIRI BLD.SPOR: Celal KAMAN.

Y.YOZGATSPOR: Dursun UYAR.

ARSİNSPOR:Recep ATAOĞLU

PAZARSPOR: Hüseyin YANGIN.

AKÇ.SEBATSPOR: Güven HACISALİHOĞLU.

DEGİRMENDERESPOR: Serkan KILIÇ.

ARAKLISPOR: Erol ŞENGÜN.

ERZİNCANSPOR: Süleyman TAN.

ADANASPOR A.Ş: Bayram AKGÜL.

TARSUS İD.YR.SPOR: Cumali YAĞCI.

İSKENDERUN D.Ç.SPOR: Ali Cengiz GÜL.

GASKİSPOR:Gazi antep B.B.Şehir kulüp başkanıyla aynı oldugundan isim yazılmamıştır.

ŞANLIURFASPOR: Fatih Mehmet BUCAK.

ŞANLIURFA BELEDİYESPOR: Mustafa AYDIN.

DİYARBAKIR BŞ.BLD.DİSKİSPOR: Sebahattin KIZILKAN.

K.MARAŞSPOR: Ali Sercan SARAYLI.

ADIYAMANSPOR: Növfel BOZDOĞAN.

HATAYSPOR: Necdet BÖK.

TFF 3.LİG DELEGE LİSTESİ:

MALATYA BELEDİYESPOR: Fahrettin ESERDİ.

BELEDİYE VANSPOR: Birol DUMAN.

BATMAN BLD.SPOR: Muhdi ÖZTÜZÜN.

AKSARAYSPOR: Yaşar ÖZÇİFÇİ.

KİLİS BLD.SPOR: Abdülkadir İBİBİKCAN.

OFSPOR: Ercan SARAL.

KASTAMONUSPOR: Fikri YAZAN.

TOKATSPOR: Erkan KAPICIOĞLU.

SÜRMENESPOR: S.Cumhur KÜÇÜKALİOĞLU.

ANKARADEMİRSPOR: İsmet DUMAN.

DENİZLİ BLD.SPOR: Namık Kemal ERASLAN.

BALIKESİRSPOR: KemaL BÜYÜKAKIN.

KONYA ŞEKERSPOR: Yavuz ERENCE.

ALTINORDU: Bülent ERDİK.

AKHİSAR BLD.GENÇLİK VE SPOR: Ömer İŞCİ.

KÖRFEZ BLD.SPOR: İsmail Cenk KARALOĞLU.

BEYKOZSPOR 1908 A.Ş: Frederik NOVİCKİ.

DARICA G.BİRLİĞİ: Halil AKBAŞOĞLU.

ANADOLU ÜSK.1908 SPOR: Hakan ERDEMİR.

M.KEMALPAŞASPOR: Muhsin CENGİZ.

False