GeriFutbol Gaziantepspor, Zimbru Kişinev önünde
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Gaziantepspor, Zimbru Kişinev önünde

Abone Olgoogle-news

UEFA Kupası ön eleme turu ilk maçları, perşembe günü oynanacak karşılaşmalar ile tamamlanacak. UEFA Kupası ön eleme turunda Gaziantepspor, Moldovalı rakibi FC Zimbru Kişinev ile ilk maçı, 9 Ağustos Perşembe günü deplasmanda yapacak. Başkent Kişinev'deki maçın başlama saati 20.30.

UEFA Kupası'nda rövanş karşılaşmaları 23 Ağustos günü yapılacak.

UEFA Kupası ön eleme turunda ilk maçların programı şöyle:
 
  
 9 Ağustos Perşembe:
   21.30 SP Cosmos (San Marino)-SK Rapid Wien (Avusturya)
   18.30 FK Pelister Manastır (Makedonya)-FC Saint Gallen (İsviçre)
   18.00 Dinamo Bükreş (Romanya)-KS Dinamo Tiran (Arnavutluk)
   21.15 NK Olympia Ljubljana (Slovenya)-Shafa Bakü (Azerbaycan)
   19.30 FC Midtjylland (Danimarka)-FC Glentoran (Kuzey İrlanda)
   19.00 JK Trans Narva (Estonya)-IF Elfsborg (İsveç)
   21.15 Club Brugge KV (Belçika)-IA Akranes (İzlanda)
   18.30 FK Obiliç Belgrad (Yugoslavya)-GI Gotu (Faroe Adaları)
   18.00 FC Braşov (Romanya)-Mika Ashtarak (Ermenistan)
   20.00 Viking FK Stavanger (Norveç)-NK Brotnjo Citluk (Bosna Hersek)
   18.00 CSKA Kiev (Ukrayna)-FC Jokerit (Finlandiya)
   21.15 FK Vardar Üsküp (Makedonya)-Standard Liege (Belçika)
   18.00 FK Ventspils (Letonya)-HJK Helsinki (Finlandiya)
   21.00 Cwmbran Town (Galler)-SK Slovan Bratislava (Slovakya)
   23.00 CS Maritimo Funchal (Portekiz)-FK Bosna Saraybosna (Bosna Hersek)
   21.00 FC Fylkir (İzlanda)-Pogon Szczecin (Polonya)
   21.15 NK Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-FC Flora (Estonya)
   20.45 FC Glenavon (Kuzey İrlanda)-FC Kilmarnock (İskoçya)
   19.00 SK Tiran (Arnavutluk)-AEL Limasol (Kıbrıs Rum Kesimi)
   18.00 Ararat Erivan (Ermenistan)-Hapoel Tel Aviv (İsrail)
   20.00 Etzella Ettelbrück (Lüksemburg)-Legia Varşova (Polonya)
   20.30 FC Zimbru Kişinev (Moldova)-Gaziantepspor (Türkiye)
   20.00 FC Dinaburg (Letonya)-NK Osijek (Hırvatistan)
   17.00 Neftchi Bakü (Azerbaycan)-NK Nova Gorica (Slovenya)
   20.30 HB Torshavn (Faroe Adaları)-Graz AK (Avusturya)
   19.00 FK Atlantas (Litvanya)-UFC Rapid Bükreş (Romanya)
   17.30 KM Puchov (Slovakya)-Sliema Wanderers (Malta)
   21.30 Longford Town (İrlanda Cumhuriyeti)-FC Loveç (Bulgaristan)
   21.30 Brondby IF (Danimarka)-FC Shelbourne (İrlanda Cumhuriyeti)
   21.30 Santa Coloma (Andorra)-FK Partizan Belgrad (Yugoslavya)
   20.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail)-FK Zalgiris Vilnius (Litvanya)
   19.00 Shakhtyor Soligorsk (Belarus)-CSKA Sofya (Bulgaristan)
   20.00 Myllykosken Pallo 47 (Finlandiya)-Helsingborgs IF (İsveç)
   19.00 Dinamo Tiflis (Gürcistan)-BATE Borisov (Belarus)
   21.15 Debreceni VSC (Macaristan)-Nistru Unisport Otaci (Moldova)
   18.00 KP Polonya Varşova (Polonya)-Total Network Solutions Llansantaffraid (Galler)
   20.30 FC Birkirkara (Malta)-Lokomotiv Tiflis (Gürcistan)
   21.30 AEK Atina (Yunanistan)-CS Grevenmacher (Lüksemburg)
   17.30 MSK Ruzomberok (Slovakya)-Belshina Bobruisk (Belarus)
   20.00 Olympiakos Lefkoşa (Kıbrıs Rum Kesimi)-Dunaferr SE (Macaristan)
   20.30 FC Vaduz (Liechtenstein)-NK Varteks Varazdin (Hırvatistan)

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle