SAMSUN HABERLERİ

Gatohospital’dan Ücretsiz Solunum Testi

IHA
03.05.2015 - 18:39 |Son Güncelleme :

GATOHOSPİTAL TARAFINDAN VATANDAŞLARA YÖNELİK ÜCRETSİZ SOLUNUM TESTİ YAPILDI.

IHA

Gatohospital tarafından vatandaşlara yönelik ücretsiz solunum testi yapıldı.
5 Mayıs 2015 Dünya Astım Günü dolayısıyla Gatohospital tarafından vatandaşlara ücretsiz solunum testi ve astım hastalığı ile sigarayı bırakmayı dikkat çekmek için Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde stant açtı. Vatandaşlar ücretsiz solunum testine büyük ilgi gösterdiler. Gatohospital Kurumsal İletişim Müdürü Yeşim Gürsoy yaptığı açıklamada, " Mediva Hastanesi olarak yıllardır sağlık sektöründe hizmet veren hastanemiz Gatohospita Türk Toraks Derneği ile birlikte bir farkındalık etkinliği düzenledik.Türk Toraks Derneği Samsun Şube temsilcisi aynı zamanda Gatohospital göğüs hastalıkları uzmanımız Dr Özgür İnce’nin bizlerle olduğu etkinlikte Alerjen maddelere karşı normal tepkilerin üstünde şiddetli tepkiler göstererek ortaya çıkan alerjik durumları ve bunlara sebep olan ev tozu denilen akarlar (mite) çiçek ve ağaç polenleri, hayvan tüyleri, besin maddeleri küf mantarları gibi alerjiye sebep etkenler konusunda bilgilendirme yaptık. Yine Astım ile alakalı bilgiler ile solunum fonksiyon testleri gerçekleştirdik. Akciğerlerin düşmanı sigara ve zararları konusunda da özellikle gençlere ulaşmaya çalıştık. Gatohospital olarak doğru olan her projenin içinde yer almaya hazırız. Biz kurumsal olarak yaptığımız bütün çalışmalarda verdiğimiz hizmette müşterilerimizin yanında değil, yerindeymiş gibi düşünüyor ve öyle çalışıyoruz.
Ekip olarak çalışan personelimizin de bu konuda eğitilmesini bugün bizle yarın nerede olursa olsun topluma vefa borcu ödemenin emek vermenin bilincinde olmaları için çaba sarf ediyoruz. Teknoloji çağında olmamız bilgiye kolay ulaşmamız bazen çok sakıncalı sonuçlar doğurabiliyor. Bugün birebir bunları paylaşmanın önemini bir kez daha yaşadık özellikle sağlık konusunda buna çok dikkat etmeliyiz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Gatohospital’dan Ücretsiz Solunum Testi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Mayıs 2015 tarihinde saat 18 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gatohospital’dan Ücretsiz Solunum Testi haberi güncellenecektir.

SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ

07 Mart 2021, Pazar
 • İmsak
  05:28
 • Güneş
  06:53
 • Öğle
  12:51
 • İkindi
  16:03
 • Akşam
  18:39
 • Yatsı
  19:58
Sayfa Başı