Galatasaray'da tehlike çanları çalıyor! Taraftardan flaş karar...

Güncelleme Tarihi:

Galatasarayda tehlike çanları çalıyor Taraftardan flaş karar...
Oluşturulma Tarihi: Temmuz 28, 2016 17:03

Galatasaray’ın transferdeki suskunluğu taraftarların sabrını taşırdı. Kombine satışları dibe vururken, daha önceden kombinesi bulunan çok sayıda taraftarın da bunları iade etmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Haberin Devamı

Serdar Aziz ve Emrah Başsan dışında transfer yapamayan Galatasaray yönetiminın bu suskunluğu taraftarların büyük öfkesini çekiyor. Geçen sezon 32 bin kombine bilet satan Galatasaray bu sezon sadece 6 bin 500 adet kombine satabildi. Olayın daha üzücü yönü ise bazı taraftarların, kombine biletlerini iade etmeye başlaması...

Çok sayıda taraftarın, sahip oldukları kombineleri iade etmek için harekete geçtiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde kulübü arayan loca sahibi bir taraftarın, "Locayı üç yıllığına satın almıştım ama gelecek sezon maçlara gitmeme kararı aldım. Kalan parayı ödemeyeceğim, locayı iade ediyorum" dediği öğrenildi.

İsmi açıklanmayan taraftar, locayı neden iade ettiğinin sorulması üzerine de şu açıklamayı yaptı:

"Yeni transfer yok, kimi seyredeceğim? 15 yıldır Galatasaray'ın İstanbul'daki bütün maçlarına giderim. 15 sene önce de Sabri Sarıoğlu vardı, bugün de... Çocuğum da 10 yaşına geldi, hep Sabri'yi izliyor. Sırf Galatasaraylıyım diye böyle bir takımı izlemeye mecbur değilim. Yeni sezonda maçlara gitmeyeceğim."

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!