Galatasaray'a son dakika şoku! Grosskreutz'un transferinde şok pürüz

Galatasaraya son dakika şoku Grosskreutzun transferinde şok pürüz

Galatasaray'ın dün akşam İstanbul'a getirip alel acele sağlık kontrolünden geçirdiği Alman futbolcu Kevin Groskreutz'un transferinde şok bir engel çıktığı iddia edildi.

Haberin Devamı

Transferin son gününde, aldığı ve verdiği futbolcular nedeniyle hareketli saatler yaşayan Galatasaray, yıldız futbolcu Kevin Grosskreutz konusunda sürpriz bir tehlikeyle karşı karşıya kaldı.

Alman futbolcunun kulübü Borussia Dortmund'un Grosskreutz'un Transfer Matching System (TMS) üzerindeki eşleşmesini zamanında yapamadığı bu nedenle transferin gerçekleşmemi durumunun olduğu iddia edildi.

Sarı kırmızılı kulübün Kevin Grosskreutz'la ilgili FIFA'nın TMS sistemine zamanında gerekli evrak ve bilgileri girdiği ancak oyuncunun kulübü Borussia Dortmund'un eşleştirmeyi geciktirdiği konuyla ilgili nihai kararı FIFA'nın vereceği belirtildi.

Galatasaraya son dakika şoku Grosskreutzun transferinde şok pürüz
GALATASARAY'DA ÇILGIN GÜN! 7 FUTBOLCU BİRDEN...

FIFA'DAN OLUMLU CEVAP BEKLENİYOR
Bu sürpriz gelişme sarı-kırmızılılarda paniğe yol açarken, yetkililer FIFA'nın TSM sisteminin kapanmasından önce B.Dortmund tarafından eksik yapılan girişin FIFA tarafından geçerli kabul edilme durumunun da bulunduğu nihai kararın bugün kesinlik kazanacağı ifade edildi.

Galatasaraya son dakika şoku Grosskreutzun transferinde şok pürüz
KEVIN GROSSKEUTZ KİMDİR? ÖZELLİKLERİ SAY SAY BİTMİYOR


DENAYER BİLDİRİLDİ, GRASSKREUTZ BİLDİRİLMEDİ

Galatasaray'ın Manchester City'den yeni transferi Denayer'ı dün gece KAP'a bildirmesi ve Grosskreutz'u ise KAP'a bildirmemesi iddiaları güçlendirdi. Galatasaray, Grosskreutz hakkında herhangi bir bildirim yapmazken; TFF'nin internet sitesinde Alman futbolcu hakkında bilgiler yer aldı.

Haberin Devamı

REAL MADRİD DE KALECİ DE GEA İÇİN FIFA'DAN HABER BEKLİYOR
Kevin Grosskreutz, Galatasaray ve Dortmund üçgeninde yaşananların bir benzeri dün gece saatlerinde Real Madrid'in De Gea transferinde yaşandı. Real Madrid ile Manchester United arasındaki belge krizi nedeniyle İspanyol Futbol Federasyonu tarafından onaylanmadı. Real Madrid, konuyu FIFA'ya taşıdı ve FIFA'dan gelecek olan cevabı beklemeye başladı. (sporx)

Galatasaraya son dakika şoku Grosskreutzun transferinde şok pürüz
REAL MADRID'DE TARİHİ FİYASKO!