GeriFutbol Galatasaray Prandelli'yi gönderemez çünkü...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  18
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galatasaray Prandelli'yi gönderemez çünkü...

Galatasaray Prandelli'yi gönderemez çünkü...
refid:27556386 ilişkili resim dosyası

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, gönderilmesi gündemde olan Cesare Prandelli'nin sözleşmesinin 1+1 yıllık değil 2 yıllık olduğunu, sözleşmesinin feshi durumunda toplam 4.9 milyon Euro (13.7 milyon TL) ödemek zorunda olduklarını açıkladı.

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Sky360 TV'de yayınlanan Telegol programına katıldı. Sabri Sarıoğlu'nun sezon başında kadro dışı bırakılmasından, Prandelli'nin sözleşmesine, Galatasaray'ın mali durumundan, Lucescu'ya kadar bir çok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu...
İşte Yasaman'ın açıklamalarından satırbaşları...

Galatasaray Prandelliyi gönderemez çünkü...

"SABRİ, MANCINI'NİN RAPORUYLA KADRO DIŞI KALDI"
- Sabri, Mancini'nin raporuyla kadro dışı bırakıldı. Şu andaki durumumuzda Sabri ihtiyacımız olan futbolcudur. Kadroya çağırılmıştır. Zaten bir suç işlememişti ki affedilsin.

- Galatasaray'da oynanılan oyun tabii ki tatmin etmiyor. Daha iyiye gidiyor gibime geliyor oyun.

- Galatasaray'da futbolun patronu diye bir şey yok. Antrenör yetkilidir, kimse antrenöre karışamaz.

- Mali problemimiz var ilk önce onu aşmak gerekecektir. İkincisi futbolcusunun da, idarecisinin de kenetlenip birlik olmasıdır. Riva'yı değerlendirmemiz lazım. Bu proje maddi olarak çok önemli bizim için.

Galatasaray Prandelliyi gönderemez çünkü...

"SENEYE LUCESCU GELEBİLİR"
- Galatasaray'ı şampiyon yaptıktan sonra Lucescu'yu göndererek haksızlık yapıldı. Yönetimde hiçbir isim konuşulmadı. Ama Galatasaray camiasında bir Lucescu sevgisi vardır. Antrenörümüzle devam etme kararı aldık. Seneye ne olur bilinmez. Lucescu, Galatasaray için her zaman bir alternatif.

Galatasaray Prandelliyi gönderemez çünkü...

PRANDELLI'NİN SÖZLEŞMESİ 1+1 DEĞİL 2 YILLIK
- Prandelli'nin 2016 Mayıs'a kadar sözleşmesi var. 1+1 değil 2 yıllık! Galatasaray Prandelli'yi yollamak isterse 2 milyon 450 bin Euro + 2 milyon 450 bin Euro ödemek zorundadır. Başka bir tazminat yoktur.

- Prandelli'ye güveniyoruz. Galatasaray çok iyi futbol oynamıyor ama Türkiye'nin de futbol kalitesini görüyoruz. Milli Takım da ortada, Fenerbahçe, Beşiktaş 10 maç oynasa 8 tanesini kötü oynuyor Galatasaray da böyle...

- Selçuk ve Burak yüzde 50 kapasitede oynuyorlar. Burak gibi santrfor kimsede yok. Tam performans gösterirse çok farklı olur.

- Fatih Terim'in gittiğini biz de gazetelerden öğrendik. Galatasaray ile Fatih Terim arasında bir sıkıntı olmadı. Federasyonla daha iyi şartlarda bir anlaşma yaptı ve kendi gitti.

"ARA TRANSFER YAPMAMIZ ÇOK ZOR"
- Biz en kötü zamanda bile şampiyon olmuştuk. Mesela Lucescu zamanı. Sene sonunda 4. yıldızı alacağımıza inanıyoruz. Gönül ister ki ara transferde bir yıldız oyuncu daha alalım ama bu mali şartlarda zor.

Galatasaray Prandelliyi gönderemez çünkü...

"ÜNAL AYSAL DÖNEMEZ ÇÜNKÜ ONUN İÇİN 'KAÇTI' DİYORLAR"
- Ünal Aysal Yönetiminin bir suistimalinin olduğunu düşünmüyorum. Ünal Aysal'ın dönme gibi ihtimali yok. Dönse bile şansı yok çünkü 'kaçtı' diyorlar. Ama ben kaçtığına inanmıyorum.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle