GeriSpor Galada at kavgası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galada at kavgası

Galada at kavgası
refid:6039669 ilişkili resim dosyası

<1>Foto <1>galeri <1>/ <1>Fragman "Romantik"in önceki gün yapılan galasına, filmin başrol oyuncuları Okan Bayülgen ile Yasemin Kozanoğlu arasında yaşanan "at polemiği" damgasını vurdu.

Yasemin Kozanoğlu Okan Bayülgen'le öpüşme sahneleri için ne dedi?

Berrak Tüzünataç fotoğrafları için tıklayın

Yasemin Kozanoğlu fotoğrafları için tıklayın

Romantik filminin gala fotoğrafları için tıklayın 

Romantik filminden fotoğraflar için tıklayın

 Romantik filminin fragmanı...

Galada at kavgası
Ben onun seviyesine düşmem
Yasemin Kozanoğlu, filmdeki öpüşme sahneleri sonrasında "Bir atı öpseydim daha iyi olurdu" diyen Okan Bayülgen'e filmin galasında laf attı. Kozanoğlu, kendisine "Okan Bayülgen de galaya gelecek mi" diye soran muhabire, Bayülgen'in sevgilisi Berrak Tüzünataç'ı kastederek "Evet, atıyla gelecek" diye cevap verdi. Bu konuşmadan birkaç dakika sonra salona giren Tüzünataç, konuşmanın kendisine aksettirilmesi üzerine "Ben onun seviyesine düşmem" dedi.

Gecenin sonunda Okan'a sarıldı
Okan Bayülgen'in tepkisi ise "İnsanları tahrik ediyorsunuz, öyle birşey söylememiştir" şeklinde oldu. Ünlü televizyoncu, konuşma kaydının kendisine gösterilmesi üzerine sessizliğe büründü. Sular galanın sonunda duruldu. Galadan ayrılırken Bayülgen'e sarılan Kozanoğlu, "O öpüşme sahnesi için yıllar önce tartıştığımız doğru, ama onlar geçmişte kaldı. Beni ata da benzetmiş olabilir köpeğe de. İlk defa film çekiyordum. Hiç hoşlanmadığım bir insanla öpüşmek garip geldi. Şu an deneyimim var, hoşlanmadığım biriyle öpüşmek daha doğal gelebilir" dedi.

False