GeriFutbol Futbolda toplu sonuçlar
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Futbolda toplu sonuçlar

Futbolda toplu sonuçlar
refid:19540390 ilişkili resim dosyası

Futbolda Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'e bugün gruplarda yapılan maçlarla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup

Çorumspor-Şanlıurfaspor........................( 1 - 1 )
İskenderun Demir Çelikspor-Tepecikspor.........( 0 - 1 )
Kocaelispor-Turgutluspor.......................( 1 - 6 )
Altay-Bozüyükspor..............................( 2 - 0 )
Yeni Malatyaspor-BUGSAŞ Spor...................( 0 - 4 )
Balıkesirspor-Pendikspor.......................( 0 - 0 )
Diyarbakırspor-Ofspor..........................( 1 - 2 )
Gaziosmanpaşaspor-Konya Torku Şekerspor........( 0 - 1 )

Kırmızı Grup

Denizli Belediyespor-Altınordu.................( 0 - 0 )
Sarıyer-Körfez Futbol Kulübü...................( 1 - 3 )
Adana Demirspor-Adıyamanspor...................( 2 - 2 )
Kırklarelispor-Ünyespor........................( 0 - 0 )
Alanyaspor-Kızılcahamamspor....................( 2 - 2 )
1461 Trabzon-Eyüpspor..........................( 3 - 0 )
Fethiyespor-Bandırmaspor.......................( 2 - 0 )

Spor Toto 3. Lig 1. Grup

Manavgat Evrensekispor-Kırıkkalespor...........( 3 - 0 )
Hacettepe-Bayrampaşaspor.......................( 0 - 0 )
Keçiören Sportif-Kırıkhanspor..................( 0 - 1 )
İnegölspor-Akçaabat Sebatspor..................( 6 - 0 )
Belediye Vanspor-Menemen Belediyespor..........( 3 - 1 )
Beşikdüzüspor-Kastamonuspor....................( 0 - 0 )
Gümüşhanespor-Lüleburgazspor...................( 3 - 1 )
Ümraniyespor-Sandıklı Belediyespor.............( 2 - 1 )

2. Grup

Sivas Dört Eylül Belediyespor-Küçükçekmecespor.( 1 - 2 )
Karsspor-Yalıspor..............................( 3 - 1 )
OYAK Renaultspor-Nazilli Belediyespor..........( 1 - 1 )
Kepez Belediyespor-Batman Petrolspor...........( 1 - 1 )
İstanbulspor-Orhangazispor.....................( 0 - 0 )
Arsinspor-Keçiörengücü.........................( 0 - 1 )
Kahramanmaraşspor-Belediye Bingölspor..........( 2 - 0 )

3. Grup

Darıca Gençlerbirliği-Yimpaş Yozgatspor........( 0 - 1 )
Afyonkarahisarspor-Anadolu Üsküdar 1908........( 2 - 2 )
Siirtspor-Araklıspor...........................( 2 - 2 )
Erzurum BŞ. Belediyespor-Sancaktepe Bld.Spor...( 0 - 0 )
Çarşambaspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor.( 2 - 2 )
Aydınspor 1923-Bursa Nilüferspor...............( 0 - 1 )
Pazarspor-Tarsus İdman Yurdu...................( 1 - 1 )
Hatayspor-Dardanelspor.........................( 2 - 0 )
Beylerbeyi-Ankara Demirspor....................( 0 - 1 )
False