GeriSpor Fevzi'den buruk veda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fevzi'den buruk veda

Beşiktaş'ın genç kalecisi Fevzi Tuncay, dün menajer Ali Güven ile Gaziantep’e gitti.

Gaziantepspor'da eski formunu koruyacağını belirten Fevzi ‘‘Asper ve Myhre gibi iki kaleciyi geçmem çok zor. Beşiktaş'ta başarısızlıkların faturası defansa değil bana kesildi. Bazılarına çok kırgınım’’ dedi.

1,5 milyon dolar ödeme yapılacak

Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı Hüsnü Güreli, siyah beyazlı futbolculara maç primleri ve transfer taksitlerinin tutarı olarak 1,5 milyon dolar ödeyeceklerini açıkladı. Güreli, Beşiktaş'ta hiçbir oyuncunun alacağı olmadığını belirterek şunları söyledi ‘‘Cuma günü primlerin tümünü ödeyeceğiz. Kulübümüzün kasasından yaklaşık 1,5 milyon dolar çıkacak.’’

İngiltere'de dernek...

İngiltere'de siyah beyaz derneği tarafından dernek kurulacak. Beşiktaş kongre üyesi Aslan Küçükemre tarafından kurulacak derneğin kulübün menfaatleri doğrultusunda çalışacağı belirtildi. Küçükemre, İngiltere ve İskoçya'da 50'yi aşkın Beşiktaşlıyı bir araya getirerek kulübe müze gibi önemli yatırımlar yapılması konusunda yardımcı olacaklarını, ayrıca kulübün hisselerinin satışında kamuoyu oluşturacaklarını belirtti.

En iyisi Asper

Bu sezon kaleci mevkisinde bir türlü istikrarı yakalayamayan Beşiktaş'ta, bugüne dek 4 kaleci görev yaparken, istatistiklere göre en başarılısı Mattias Asper oldu. Kartal'ın kalesini bugüne kadar Fevzi, Kjaer, Mhyre ve Asper korudu. Real Sociedad'tan alınan Asper, 3 lig maçında sadece 1 gol yerken, en başarılı isim oldu.

Kemal Derviş Beşiktaş'a geliyor

Devlet Bakanı Kemal Derviş, kulüp başkanı Serdar Bilgili'nin davetlisi olarak Beşiktaş Kulübü'ne gelecek. Derviş'in Şubat ayının ilk haftasında Beşiktaş Kulübü'ne ziyarete geleceği belirtildi.
False