GeriBasketbol Fenerbahçe-Ülker ortaklığı resmen bitti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fenerbahçe-Ülker ortaklığı resmen bitti

Fenerbahçe-Ülker ortaklığı resmen bitti
refid:29702353 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe ile Ülker arasındaki sponsorluk anlaşması bugün resmen sona erdi. Geçtiğimiz sezon Euroleague'de Final Four yapan Fenerbahçe, beklendiği gibi ana sponsoru Ülker ile yollarını ayırdı.

1993-2006 arasında Ülkerspor olarak mücadele eden Ülker, 2006 yılından itibaren Fenerbahçe ile birleşmişti. Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, 1 Ağustos’tan itibaren erkek basketbol takımının adının ‘Fenerbahçe’ olacağını söylemiş ancak Ülker'in desteğe devam edeceğini açıklamıştı.

Fenerbahçe-Ülker ortaklığı resmen bitti

Fenerbahçe Ülker logosu artık tarihe karıştı.

Fenerbahçe erkek basketbol takımı, yola sadece Fenerbahçe adıyla devam edecek. Fenerbahçe, resmi internet sitesi ve twitter hesabında da takımın adını Fenerbahçe erkek basketbol olarak değiştirdi. (Radikal)

Fenerbahçe-Ülker ortaklığı resmen bitti FENERBAHÇE'YE BİR YILDIZ DAHA GELDİ

FENERBAHÇE TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI
Sarı lacivertli kulüpten, 'Teşekkürlerimizle' başlığıyla yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:

"Fenerbahçe Ailesi’nin, 'Fenerbahçe Ülker' ismiyle bir parçası olarak yıllardır sponsorluğun ötesinde kulübümüze sağladıkları büyük desteklerinden dolayı, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın bu süreçte kazandığı şampiyonluklar, kupalar ve Avrupa’da Final Four başarılarımızdaki önemli katkıları nedeniyle, Türkiye’nin en modern spor salonu olan Fenerbahçe Ülker Sports Arena’nın, kulübümüze ve Türk Sporu’na kazandırılmasından ötürü,
Sayın Murat Ülker başta olmak üzere, tüm ÜLKER Ailesi’ne kulübümüz için yaptıkları ve yapmakta oldukları maddi, manevi katkılarından ötürü şükranlarımızı sunarız."

False