Fatih Terim'e büyük şok!

Fatih Terime büyük şok

2016 Avrupa Şampiyonası elemelerindeki Hollanda maçı öncesi Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu ile görüşen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Toprak'tan aldığı cevapla şoke oldu.

Haberin Devamı

Gökhan Töre olayından sonra Milli Takım'a gelmek istemeyen Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu'nun durumu belirsizliğini korurken Fatih Terim'den flaş bir hamle geldi. Terim, iki futbolcuyu da telefonla arayarak tekrardan milli takıma kazandırmak için görüşmelerde bulundu.

Fatih Terime büyük şok

HAKAN ÇALHANOĞLU DÖNÜYOR
Haber7.com'un haberine göre; Hakan Çalhanoğlu'na bu olayları unutup Ay-Yıldızlı formayı tekrar giymesini istediğini belirten Terim, "Seni milli takımın geleceği olarak görüyorum. Bundesliga gibi üst düzey bir ligde yaptıkların ortada, böyle futbol dışı bir olay yüzünden milli formadan uzak kalmanı istemiyorum" dedi. Terim'in sözleri karşısında yumuşayan Çalhanoğlu, Gökhan Töre'nin de kadroda bulunmasına karşı çıkmadı ve milli takıma dönmek istediğini söyledi.

Fatih Terime büyük şok
GÖKHAN TÖRE, ÖMER'E TABANCAYLA VURUP HAKAN'IN AĞZINA SİLAH DAYAMIŞ

Haberin Devamı

LÖW ÇALHANOĞLU'NU DEFALARCA ARAMIŞ
Milli Takım'da oynamaktan hiçbir zaman vazgeçmediğini söyleyen Hakan Çalhanoğlu, yaşanan olaylardan sonra Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Löw'ün kendisini defalarca aradığını itiraf etti. Hem kendisinin hem de babasının Löw'le konuştuğunu belirten Çalhanoğlu, "Türk Milli Takımı'nda oynamak istediğimi kendisine ilettim ve ısrarlı tekliflerini geri çevirdim" dedi.

Fatih Terime büyük şok

ÖMER TOPRAK'TAN ŞOK CEVAP
Hakan Çalhanoğlu'dan olumlu yanıt alan Fatih Terim, Ömer Toprak'ın tavrı karşısında adeta şoke oldu. Gökhan Töre'nin olduğu bir takımda kesinlikle forma giymek istemediğini belirten Ömer Toprak, milli takıma dönmeye sıcak bakmadı. Gökhan Töre olayında ve sonrasında yaşananları unutamadığını söyleyen deneyimli stoper, "O şahısla aynı formayı giymem mümkün değil" dedi.

Fatih Terime büyük şok

Haberle ilgili daha fazlası: