F.Bahçe yoğun sis altında çalıştı

F.Bahçe yoğun sis altında çalıştı

Fenerbahçe, Düzce'nin Kaynaşlı İlçesi'ndeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri'nde gerçekleştirdiği yeni sezon hazırlık kampındaki çalışmalarını, sabah saatlerinde yaptığı günün ilk antrenmanıyla sürdürdü.

Haberin Devamı

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 10.30'da başlayan antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Basına kapalı gerçekleştirilen çalışma yoğun sis altında yapıldı. Antrenman koşu, ısınma ve çabukluk çalışmasıyla başladı. Ardından 4 gruba ayrılan oyuncular, dar alanda 6'ya 6 yaptıkları dönüşümlü çift kale maçla antrenmanı tamamladı.

Kampa dün katılan Senegalli oyuncu Moussa Sow, antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışırken, ikinci bölümünde ise kaleci Erten Ersu ile takımdan ayrı yaptıkları özel program ile antrenmanı tamamladılar. Gökhan Gönül'ün ise tedavisine devam edildi. Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını günün ikinci antrenmanıyla sürdürecek.

GÖKHAN GÖNÜL SAGLIK KONTROLÜNDEN GEÇTI

2012-2013 sezonunun sona ermesiyle sol omuz ve sol kasık bölgesinden ameliyat olan Fenerbahçeli oyuncu Gökhan Gönül, yeni sezon öncesinde Ulus'taki Liv Hospital'de sağlık kontrolünden geçti. Kontrolde öncelikle kan değerleri alınan futbolcu; cerrahi, dahiliye, ağız-diş, kulak-burun-boğaz ve göz muayenelerinden sonra efor testinden de geçti.
 

Haberle ilgili daha fazlası: