EDİRNE HABERLERİ

ETB Heyetinden Ankara Çıkarması

IHA
08.01.2016 - 16:57 |Son Güncelleme :

etb heyeti ankarada bir takım ziyaretlerde bulundu. ilk olarak sağlık bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nu ziyaret edildi.

IHA

Edirne Ticaret Borsası (ETB) oluşan heyet Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek, Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’ndan ETB’nin projeleri hakkında bilgiler verdiler.
Edirne Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Göktaş, Yönetim Kurulu üyesi Efgan Döşlüoğlu, Meclis üyesi İsmail Arslan ve Hukuk Danışmanı Hüseyin Sıragezen’den oluşan heyet, Ankara’da bir dizi ziyaret programı gerçekleştirdi.
İlk olarak Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu makamında ziyaret eden heyet, yeni oluşturulan kabinedeki Bakanlık görevi için hayırlı olsun dileğinde bulundu. Görüşmede Edirne gündemine ilişkin değerlendirmeler yapılarak, ETB tarafından hayata geçirilmesi planlanan projeler ele alındı. Ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Müezzinoğlu, Edirne için her zaman yardıma hazır olduğunu ifade etti.
Programın devamında Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçen heyet, Edirne Milletvekilleri Rafet Sezen, Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan’ı makamında ziyaret ederek, seçilmiş oldukları milletvekilliği görevinde başarılar diledi.
Son olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na geçen heyet, Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Görüşme kapsamında Edirne’de gerçekleştirilen tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin genel yapısı, öncelik ve ihtiyaçları ile ETB’nin faaliyetleri ve projeleri hakkında detaylı bilgiler aktarıldı. Ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getiren Daniş, bölgede büyümüş olmanın verdiği avantajla sorunlar hakkında bilgi sahibi olduğunu, çözüm aşamasında her zaman yardıma hazır olduğunu belirterek, en kısa zamanda Edirne’ye ziyaret gerçekleştirme düşüncesinde olduğunu ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden ETB Heyetinden Ankara Çıkarması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ocak 2016 tarihinde saat 16 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ETB Heyetinden Ankara Çıkarması haberi güncellenecektir.

EDİRNE NAMAZ VAKİTLERİ

02 Ağustos 2021, Pazartesi
  • İmsak
    04:15
  • Güneş
    06:01
  • Öğle
    13:25
  • İkindi
    17:20
  • Akşam
    20:39
  • Yatsı
    22:18
Sayfa Başı