En iyi wallpaper listesi - Bilgisayar ve telefon için ücretsiz en iyi 10 duvar kağıtları (Arka Planlar)

En iyi wallpaper listesi - Bilgisayar ve telefon için ücretsiz en iyi 10 duvar kağıtları (Arka Planlar)

Bilgisayar ve cep telefonları, teknolojinin son derece ilerlediği günümüzde vazgeçilmez eşyalarımız arasında yer alıyor. Her an teknolojinin bütün ayrıcalıkları ile yanımızda olan bu cihazların ekranları da bizler için oldukça önemli. Bu öneme istinaden en iyi wallpaper listesi - bilgisayar ve telefon için ücretsiz en iyi 10 duvar kağıtları (arka planlar) konularını derledik.

Haberin Devamı

Akıllı cihazlarında en iyi ve ilgi çekici duvar kağıtlarını görmek isteyenler, bu konuda hizmet alabilecekleri en iyi wallpaper sitelerini araştırıyor. En iyi wallpaper listeleri, bu özel web sitelerinin özgün koleksiyonları arasından çıkıyor.

HD Wallpapers.net

HD wallpapers.net, olağanüstü görünen görsel zenginlikleriyle değişik temalardan oluşan HD duvar kağıtlarını bünyesinde topluyor ve milyonlara ulaştırıyor. Bu özel internet sitesi, üstelik bu wallpaper hizmetini ücretsiz olarak ziyaretçilerine ve internet kullanıcılarına sunuyor. Bu site üzerinden birbirinden güzel duvar kağıtlarını saniyeler içerisinde bilgisayarınıza ya da akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Sitede yirmiyi aşkın duvar kağıdı kategorisi bulunuyor.

E- Wallpapers

Site duvar kağıtları çeşitleri bakımından oldukça zengin bir içeriğe haiz. Masa üstü ile mobil duvar kağıtları ücretsiz olarak bu uygulamalara ihtiyaç ya da istek duyan insanlara ulaşıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu özgün duvar kağıtlarına göz atmayı düşünenler için çok sayıda kategori seçeneği var.

Haberin Devamı

Wallpaper Stock

Wallpaper stock, akla gelen hemen her kategoride yüksek kaliteye sahip ilgi çekici ve güzel duvar kağıtlarını bulabileceğiniz bir adres. Her haftanın en iyi duvar kağıtlarının listelendiği ve siteyi ziyaret edenler ile paylaşıldığı sitede, bu beğenilen duvar kağıtlarının almak için e-posta bilginizle harekete geçebilirsiniz.

Wallhaven: Wallhaven, başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz eşi benzeri olmayan ve bir hayli çarpıcı görüntüleri sitesinde bir araya getiren ve yetişkinlere hitap eden duvar kağıdı sitelerinden biri. Özel boyutlu duvar kağıtlarını arayan yetişkinler için ideal. Çok sayıda filtre seçeneğini de içermesi de seçim yapmayı kolaylaştıran önemli etkenler arasında. Bu siteyi ziyaret ederek duvar kağıtlarını renklerine göre rahatlıkla arayabilirsiniz.

DevintART: DevintART, büyük bir digital sanat topluluğu olarak dünya çapında tanınıyor. Birbirinden değerli pek çok sanat eseri bu sitede sergileniyor ve milyonlarla buluşuyor. Sitenin zengin dünyasında fotoğraflar, ilüstrasyon, skin ve wallpaper gibi içerikler göz dolduruyor. Kullanıcılar, sanat eserlerini ücretsiz bir şekilde bu site üzerinden yayımlayabilmektedirler. Yaratıcı ve farklı içerikleri özellikle wallpaper türleri ile ön plana çıkan DevintART, beğenilen resimlerin, duvar kağıtlarının kolaylıkla indirilmesine olanak tanımaktadır.

Haberin Devamı

Abduzeedo

Grafik tasarım ile ilgili olan kişilerin sıklıkla ziyaret ettiği ve uygulamalarını beğendiği siteler arasında göze çarpıyor. Pek çok özgün ve kaliteli masa üstü resimleri ile grafik tasarımlarına Abduzeedo sayesinde kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Pickywallpapers

Rakiplerinin hizmetleri ile kıyaslandığı zaman daha farklı bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren bir sitedir. Mobil cihazları seçerek, bu akıllı cihazlara özel resimler indirerek görüntülemenizi sağlayan Pickywallpapers, tercih edilen sitelerin başında yer alıyor.

The Paper Wall

The Paper Wall sitesi, masa üstü resimlerini belirli bir kategoriye göre aramayı planlayanlar için ideal site konsepti ile güzel ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Masa üstü görselleri arayanların mutlaka ziyaret etmesi gereken sitelerden biri.

Haberin Devamı

Vladstudio

Başarılı illüstrasyonları ile etkileyici bir görsel içeriğe haiz. Birden fazla sayıda monitör kullanan kişiler açısından özel çözünürlükler, bu sitedeki en büyük ilgi ve beğeni gören ürünler arasında. Bazı içerikleri yükleyebilmek için ise ücretli bir üyelik sistemi geçerli.

Bing Duvar Kağıdı Galerisi

Bing, geniş bir duvar kağıdı galerisine sahip. Büyük bir arşivinin kaynağını oluşturduğu çekici duvar kağıtlarından oluşan özgün bir koleksiyonu bulunuyor. Duvar kağıtlarını etiketlere, renklere, yerlere ve kategorilere göre görüntülemek için sitede yer alan arama işlevi kullanılabilmektedir.

 

Haberle ilgili daha fazlası: