GeriFutbol En fazla transferi Diyarbakır yaptı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

En fazla transferi Diyarbakır yaptı

En fazla transferi Diyarbakır yaptı
refid:15693444 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Bank Asya 1. Lig'de, ekonomik sıkıntı nedeniyle sezon başında anlaştığı futbolculara ilk hafta lisans çıkaramayan ancak daha sonra bu sorunu aşan Diyarbakırspor, birinci transfer döneminde en fazla futbolcu alan takım olarak dikkat çekti.

Süper Lig'e geçen sezon vedan eden Diyarbakırspor, teknik direktör Suat Kaya'yı takımın başına getirdi ve 32 futbolcuyu kadrosuna dahil etti.

Ligin ilk haftasında yaşadığı lisan sorununu aşan Diyarbakırspor, Bank Asya 1. Lig'de en fazla transfer yapan ekip olurken, bu takımı Giresunspor (23) ve Mersin İdmanyurdu (19) takip etti.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, 8 yeni oyuncuyu kadrosuna katarken, en az futbolcu alan takım oldu. Akhisar Belediyespor ile Güngören Belediyespor 9'ar, Adanaspor ve Kayseri Erciyesspor ise 10'ar oyuncu ile az transfer yapan kulüpler olarak dikkati çekti.

Bank Asya 1. Lig'de birinci transfer döneminde takımların kadrolarına kattıkları yeni isimler şöyle:
Adanaspor (10): Ahmet Dursun (Kocaelispor), Ahmet Görkem Görk (Konyaspor), Berkan Yıldırım (Elazığspor), Bülent Bölükbaşı (Giresunspor), Efecan Karaca (Kartalspor), Hacı Mustafa Karabulut (Beypazarı Şekerspor), Halit Köprülü (Bozüyükspor), Kemal Aslan (Çaykur Rizespor), Özgür Can Özcan (Çaykur Rizespor), Sami İzcican (Mersin İdmanyurdu).
Akhisar Belediyespor (9): Bilal Özdemir (İnegölspor), Diego Da Costa Lima (Brezilya), Emre Hasan Balcı (Sarıyer), Maxwell Ovie Ofuyah (Nijerya), Murat Gürbüzerol (Manisaspor-Kiralık), Mustafa Aşan (Manisaspor), Selçuk Evcım (Fenerbahçe), Tarek Amer Eldesoky Moustafa Arafa (Mısır), Tuncay Süren (Manisaspor-Kiralık).
Altay (16): Cenk Tekelioğlu (Bucaspor), Hasan Engin Ekler (Konya Torku Şekerspor), Tayfun Seven (Kartalspor), Hassan Mawanda Wasswa (Kardemir
Karabükspor-Kiralık), Emrah Umut (Sarıyer), Ergun Cengiz (Malatyaspor), Parfait
Mandanda (AS Beauvais-Fransa), Murat Karakoç (Bucaspor), Mehmet Şen (Konyaspor), Yasir Elmacı (Gençlerbirliği), Evren Avşar (Giresunspor), Mehmet Deliorman (Eyüpspor), Geora Thernand Cesly Bakouboula (Grenoble-Fransa), Fuat Erarslan (Karşıyaka), Murat Hacıoğlu (Kocaelispor), Ufukhan Bayraktar (Konyaspor).
Boluspor (17): Ahmet Gökhan Güney (Kardemir Karabükspor), Burak Akdiş (Kardemir Karabükspor), Caner Ağca (Mersin İdmanyurdu), Doğan Altınkaya (Türk Telekomspor), Emrah Kol (Kocaelispor), Fabiano Monteiro De Oliveira (Giresunspor), Ferhat Kiraz (Gençlerbirliği), Ferhat Odabaşı (Kardemir Karabükspor), Gençer Cansev (Giresunspor), Ömer Ateş (Kardemir Karabükspor), Özgür Bayer (Giresunspor), Sefa Aksoy (Giresunspor), Landry Matondo (Fransa-Cheltenham Town), Ferdi Başoda (Konyaspor), Gökhan Sinanoğlu (Adıyamanspor), Oltan Karakullukçu (Gümüşhanespor), Ramazan Sal (Bursaspor-Kiralık).
Çaykur Rizespor (13): Clement Abogaye (Gana), Mehmet Al (Kayseri Erciyesspor), Ramazan Kurşunlu (Karşıyaka), Ercan Ünal (Altay), Selçuk Görmüş (Pazarspor), Mutlu Kızıltan (Karşıyaka), Sezer Özmen (Beşiktaş-Kiralık), Erkan Kaş (Beşiktaş-Kiralık), Volkan Özcan (Karşıyaka), Serkan Atak (Hacettepe), Koray Avcı (Kasımpaşa), İlyas Çakmak (Dardanelspor), Ayman (Diyarbakırspor).
Denizlispor (11): Serdar Eyilik (Galatasaray-Kiralık), Ahmet Çağıran (Mersin İdmanyurdu), Levent Kartop (Kocaelispor), Murat Akyüz (Orduspor), Yakup Bugun (Trabzonspor), İbrahim Çelik (Sarıyer), Zafer Özgültekin (Çaykur Rizespor), Can Erdem (Beşiktaş), Evren Özyiğit (Ankaraspor), Özgür Atılgan (Eyüpspor), Yasin Çakmak (Sivasspor).
Diyarbakırspor (32): Halil Zeybek (Bursaspor-Kiralık), Korcan Çelikay (Beşiktaş-Kiralık), Caner Altın (Boluspor), Engin Öztonga (Çaykur Rizespor), Erhan Çatalcam (Boluspor), Kadir Keleş (Trabzonspor), Kürşat Ergun Aydın (Giresunspor), Mustafa Çiçek (Çaykur Rizespor), Samet Gökmen Akınay (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor), Savaş Bahadır (Giresunspor), Serdar Keşçi (Sürmenespor), Suat Mutlu (Gaziosmanpaşa), Umut Eskiköy (Çaykur Rizespor), Volkan Bekci (Siirtspor), Zafer Şakar (Boluspor), Ali Aliyev (Kartalspor), Gilman Lika (Boluspor), Kerem Sarıhan (Karşıyaka), Orçun Gencebay (Bursaspor), Önder Çengel (Karşıyaka), Suat Usta (Neftçi Bakü), Uğur Akdemir (Konyaspor), Volkan Yılmaz (Gaziosmanpaşa), Erkan Vurhan (Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor), Fırat Özer (Gaziosmanpaşa), Mehmet Öztonga (Kocaelispor), Onur Çubukçu (Bucaspor), Yasin Balku (Adana Demirspor), Ali Yıldırım (Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor), Ali Cansun Begeçarslan (Kocaelispor), Gökhan Solak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor), Tufan Esin (Manisaspor).
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (8): Erkam Reşmen (Beşiktaş-Kiralık), Hakan Albayrak (Siirtspor), Recep Yaşar (Kardemir Karabükspor), Volkan Çekiç (Kahramanmaraşspor), Hakan Macit (Orduspor), Kazım Sarı (Kardemir Karabükspor), Abdullah Halman (Eskişehirspor), Uğur Yanıkdemir (Konyaspor)
Giresunspor (23): Yasin Közleme (Bulancakspor), Ümit Tütünci (Gaziantepspor), Cleyton Coelho Dos Santos (Brezilya), Isael Da Sılva Barbosa (Brezilya), Luız Gustavo Bergamın (Brezilya), Fatih Şen (Orduspor), Onur Nasuhoğulları (Altay), Ramazan Durdu (Mersin İdmanyurdu), Adem Çalık (Kocaelispor), Aydın Çetin (Kardemir Karabükspor), Cem Karahan (Karşıyaka), Cihan Gökal (Tokatspor), Fevzi Tuncay (Kocaelispor), Mehmet Ali Tunç (İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Mesut Çaytemel (Altay), Ömer Hacısalihoğlu (Konyaspor), Volkan Koçaloğlu (Konyaspor), Vahap Işık (Medical Park Antalyaspor), Tolga Seyhan (Gençlerbirliği), Okan Özke (Ofspor), Erhan Küçük (Kasımpaşa), Altan Aksoy (Eyüpspor), Merter Yüce (Kayserispor)
Güngören Belediyespor (9): Babacar Diallo (Dardanelspor-Kiralık), İsmail Özgür Göktaş (Bursaspor-Kiralık), Celal Aras (Gençlerbirliği), Süleyman Küçük (Kardemir Karabükspor), Salih Kardeşgiden (Türk Telekomspor), Şenol Erol (Tarsus İdmanyurdu), Josip Komarac (Avusturya), Pekin Köşnek (Almanya), Hasan Yiğit (Çaykur Rizespor)
Karşıyaka (18): Fırat Sezer (Giresunspor), Olgay Coşkun (Hacettepe), Osman Bozkurt (First Vienna-Avusturya), Mustafa Sevgi (Sakaryaspor), Baykal Kulaksızoğlu (FC Aarau-İsviçre), Tiago (Altay), Gökhan Çakır (Sarıyer), Murat Ocak (Çaykur Rizespor), Soner Şahin (Altay), Feridun Sungur (Giresunspor), Erhan Kavak (Young Boys), Okan Karabulut (Samsunspor), Baki Mercimek (Diyarbakırspor), Bilal Kısa (Ankaraspor), Recep Öztürk (Konyaspor), Tolga Doğantez (Boluspor), Barış Memiş (Trabzonspor-Kiralık), Yaser Hacımustafaoğlu (Kayserispor-Kiralık)
Kayseri Erciyesspor (10): Emrah Bozkurt (Karşıyaka), Köksal Yedek (Karşıyaka), Zafer Şahin (Mersin İdmanyurdu), Sertan Vardar (Kardemir Karabükspor), Yusuf Kurtuluş (Konyaspor), Kemal Okyay (Manisaspor), Ömer Yalçın (Eskişehirspor), Mehmet Ayaz (Konyaspor), İbrahim Yavuz (Boluspor), Halim Karaköse (Beykozspor 1908)
Mersin İdmanyurdu (19): Alhassan Bangura (Blackpool), Cengiz Biçer (Samsunspor), Erdal Güneş (Diyarbakırspor), Ernani Pereira (FK Karvan), Eser Altın (Dardanelspor), Hasan Üçüncü (Çaykur Rizespor), Hüseyin Yoğurtçu (Boluspor), Ilgar Gurbanov (FK Bakü), Mehmet Budak (Altay), Mehmet Çolak (İstanbulspor), Musa Kuş (Orduspor), Mustafa Aydın (Ankaragücü-Kiralık), Nezir Özer (Pazarspor), Orhan Kalafat (İstanbulspor), Rafael Alves Targino (Gremio), Seyhan Çetinkaya (Almanya), Şehmus Özer (Altay), Vlad Alin Bujor (Romanya), Yunus Altun (Bucaspor)
Orduspor (14): Abdullah Çetin (Diyarbakırspor), Ahmet Güven (Beypazarı Şekerspor), Ali Çamdalı (Kocaelispor), Emre Özkan (Beşiktaş-Kiralık), Erdem Hereke (Düzcespor), Jovan Kostovski (Makedonya), Kürşat Duymuş (Kartalspor), Muarem Muarem (Makedonya), Murat Akın (Kasımpaşa-Kiralık), Oğuz Aksu (Şanlıurfa Belediyespor), Selçuk Şahin (Hacettepe), Sinan Demircan (Sürmenespor), Sinan Turan (Diyarbakırspor), Ümit Bozkurt (Diyarbakırspor)
Samsunspor (12): Akeem Oriyomi Agbetu (Sivasspor-Kiralık), Alpaslan Kartal (Denizlispor), Anıl Taşdemir (Ankaraspor), Cenk İşler (Kasımpaşa), Emre İncemollaoğlu (Beşiktaş-Kiralık), Hakan Bayraktar (Gaziantepspor), Jonathan Quartey (Gana), Kemal Tokak (Dardaneslpor), Kılıçaslan Kopuz (Altay), Mustafa Gürel (Zeytinburnuspor), Simon Terwase Zenke (Nijerya), Sinan Ayar (Beypazarı Şekerspor)
TKİ Tavşanlı Linyitspor (13): Ahmet Kılıçarslan (Gençlerbirliği), Ahmet Yakak (Denizli Belediyespor), Barış Bakır (Denizli Belediyespor), Cem Kavçak (Denizli Belediyespor), Emre Kahraman (1461 Trabzonspor), Fatih Yılmaz (Kırıkhanspor), Hasan Küçcük (Beypazarı Şekerspor), İbraim Sulemana (Orduspor), İsmail Dinler (Şanlıurfaspor), Mehmet Akyüz (Gençlerbirliği), Oğuz Dağlaroğlu (Kartalspor), Salih Zafer Kurşunlu (Çankırı Belediyespor), Soner Sitar (Ofspor)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle