GeriEkonomi Xerox da fiyatları indirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Xerox da fiyatları indirdi

Xerox'un, Türkiye'de bu kapsamda ilk defa yapacağı ve sadece iki gün sürecek kampanyada, ürünlerini yüzde 65'lere varan indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu kampanya ile 35 USD'a Xerox yazıcı almak mümkün olacak.

Xerox, Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz ortamında alım güçlüğü yaşayan kişi ve kuruluşlara destek vermek üzere 11-12 Aralık 2001 tarihleri arasında İstanbul Malta Köşkü Cam Sera'da yeni ve ikinci el ofis araçlarını yüzde 30'dan başlayıp yüzde 65'lere varan indirimlerle satışa sunuyor.

Sadece iki gün sürecek indirimlerde satışa sunulacak ürünler arasında; faks, fotokopi, yazıcı ve tarayıcı özellikleri olan masa üstü inkjet, lazer baskı makinaları, dijital, siyah beyaz-renkli, çok fonksiyonlu ofis ürünleri ve plan kopya basabilen mühendislik çözümleri bulunuyor.

Kampanyada yeni Xerox ürünleri ile beraber bakım ve kontrolleri yapılmış, 1 yıl yerinde servis garantili ikinci el Xerox ürünleri de satılacak. Yeni ürünler piyasa satış fiyatları üzerinden yüzde 30 indirimle satışa sunulurken, ikinci el Xerox ürünleri ise yüzde 65'lere varan bir indirimle satılacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Xerox Türkiye Genel Müdürü George Nikolov, "Türkiye'de ekonomiyi tekrar canlandırmak için yapılan indirim kampanyalarına, müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine biz de katılma kararı aldık." dedi.

George Nikolov, ayrıca "Fiyatları 35 USD ile 15.000 USD arasında değişen onlarca farklı Xerox ürününü sektörümüzde ilk defa bu derece büyük bir indirimle satışa sunuyoruz, teknolojiye yatırım yaparak verimliliklerini artırmak isteyen kişi ve kuruluşların kampanyayı kaçırmamalarını tavsiye ederim" dedi.

Malta Köşkü'nde kampanya kapsamında satış ve tanıtımı yapılan Xerox ürünlerini görmeye gelen Xerox müşterilerine 11-12 Aralık akşamı iftar yemeği de verilecek. Satışlar peşin fiyat üzerinden nakit yapılacak.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False