VeriFone Türkiye, bölgesel üs oldu

VeriFone Türkiye, bölgesel üs oldu

Ödeme sistemlerinin öncü şirketi VeriFone, Türkiye ofisini bölgesel üs olarak seçti. 14 ülkenin bağlandığı VeriFone Türkiye, bundan sonra Güney Doğu Avrupa adıyla VeriFone’un yeni bölgesel merkezi olarak hizmet verecek.

Haberin Devamı

İstanbul, Dünyanın en büyük güvenli ödeme sistemleri şirketi VeriFone, Türkiye ofisini bölgesel üs olarak yeniden konumlandırdı. VeriFone Türkiye’nin başarılı operasyonlara imza atması sonucunda bu kararın alındığını belirten şirket yetkilileri, Türkiye’nin teknoloji ve lojistik üssü olarak hizmet vereceğini açıkladı.

 VeriFone Türkiye Ofisi, bundan böyle Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Bosna-Hersek, Karadağ, Slovakya, Slovenya, Kıbrıs Rum Kesimi, Moldova, Arnavutluk, Çek Cumhuriyeti ve İsrail olmak üzere tam 14 ülkenin merkezi olarak faaliyet gösterecek. Bu gelişme ile birlikte VeriFone Türkiye Genel Müdürü Soner Çaşur da artık Güney Doğu Avrupa’nın Genel Müdürü oldu.

 Gelişmiş finans sektörü

 Türkiye’nin bölgesel üs olarak konumlanmasında VeriFone Türkiye’nin başarılı geçmişinin yanı sıra son yıllarda hızla gelişen ödeme sistemleri ve bankacılık sektörü de etkili oldu. Yeni yapılanmanın ardından Türkiye’nin know-how’ı ve iş geliştirme kapasitesi diğer bölge ülkelere taşınmış olacak.

Haberin Devamı

Türkiye’nin bölgesel yönetim merkezi (regional management) olmasıyla birlikte sorumluluklarının yanı sıra bütçesi de arttı. Güney Doğu Avrupa’nın bütçesi VeriFone Türkiye ile birlikte 120 milyon dolara ulaştı. Ayrıca 14 ülkenin tüm mali kontrolü de Türkiye’ye bağlandı.

Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü Soner Çaşur

 VeriFone Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü Soner Çaşur, Türkiye’deki ödeme sistemleri teknolojisi ve bilgi birikiminin dünyaya göre çok gelişmiş olduğunu belirterek “Verifone yönetimi Türkiye ekibinin sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi diğer ülkelere de taşıyabilmek amacıyla organizasyonunu yeniden düzenlemiş ve bu ülkelerin sorumluluğunu Türkiye’ye vermiştir’ dedi.

 VeriFone Holdings, Inc. (VeriFone) New York Borsası’na kote bir şirket… Güvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri olan VeriFone, finans - bankacılık, perakende, hizmet, petrol, kamu ve sağlık sektörleri için güvenli POS ödeme sistemleri yazılım, üretim, satış ve teknik destek hizmeti sunuyor. Türkiye’de de pazar lideri konumunda olan VeriFone’un ödeme sistemleri alanındaki çözümleri üye işyerleri ve bankaların her türlü ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır…

Hizmet verdiği sektörler

Haberin Devamı

 VeriFone Holdings, Inc. (VeriFone) New York Borsası’na kote bir şirket… Güvenli elektronik ödeme çözümleri alanında dünya lideri olan VeriFone, finans - bankacılık, perakende, hizmet, petrol, kamu ve sağlık sektörleri için güvenli POS ödeme sistemleri yazılım, üretim, satış ve teknik destek hizmeti sunuyor. Türkiye’de de pazar lideri konumunda olan VeriFone’un ödeme sistemleri alanındaki çözümleri üye işyerleri ve bankaların her türlü ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

Haberle ilgili daha fazlası: