GeriEkonomi Türkiye Finans’tan 3’lü finansman paketi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türkiye Finans’tan 3’lü finansman paketi

Türkiye Finans’tan 3’lü finansman paketi
Abone Olgoogle-news

Türkiye Finans, normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte tüm bireysel müşterileri için yüzde 0,74’ten başlayan rekabetçi kar payı oranlarıyla İyi Kararlar Destek Paketi’ni sunuyor.

Türkiye Finans, normalleşme dönemine girilmesiyle birlikte müşterilerinin toparlanma süreçlerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda ülke ekonomisine ve müşterilerine yönelik destek paketlerini hayata geçiren banka, tüm bireysel müşterilere özel İyi Kararlar Destek Paketi sunuyor. Yüzde 0,74’ten başlayan rekabetçi kar payı oranlarıyla ilk 3 ay ödemesiz şekilde oluşturulan paket; konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı olmak üzere 3 farklı alanda finansman çözümleri sunuyor. Paket içerisinde, 0,74’ten başlayan kar payı oranları ile 120 aya varan vade seçenekleriyle konut finansmanı, tüm vade seçeneklerinde yüzde 0,84’ten başlayan kar payı oranı ile taşıt ve yüzde 0,89’dan başlayan kar payı oranı ile ihtiyaç finansmanı çözümleri yer alıyor. Kampanya, 30 Haziran tarihine kadar devam edecek.

Salgının ekonomiye olan etkilerini hafifletmek için normalleşme döneminde de ülkemizin ve müşterilerin yanında olmaya devam ettiklerini ifade eden Türkiye Finans Katılım Bankası Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz, “Bankamız, salgın sürecinde olduğu gibi normalleşme döneminde de ülkemize destek olmaya devam ediyor. Pek çok müşterimiz salgın nedeniyle ekonomik zorluklar yaşadı ve şimdi bu sürecin yaralarını sarıyor. Ülke olarak evde kaldığımız bu süreçte ihtiyaçlarımızı düşünecek ve farkına varacak zamanımız oldu. Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans olarak müşterilerimizin bir an önce normalleşme sürecine adapte olmalarına ve düşünüp planladıkları ihtiyaçlarına yönelik aldıkları kararları hayata geçirmelerine destek olmak istiyoruz. Bu nedenle salgın döneminde olduğu gibi bugün de onların hayata katılmalarını kolaylaştıracak kampanyalarımızı sürdürmeye ve devam edeceğiz” dedi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle