GeriEkonomi Trakya Döküm'e Ford Q1 Kalite Sistemi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Trakya Döküm'e Ford Q1 Kalite Sistemi

Trakya Döküm'e Ford Q1 Kalite Sistemi
refid:11648332 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Soyak Topluluğu şirketlerinden Trakya Döküm'ün başarılı iş süreçleri ve uygulamalarıyla “Ford Q1 Kalite Sistemi” belgesini almaya hak kazandığı bildirildi.

Soyak'tan yapılan açıklamada, Trakya Döküm'ün bu belge ile Ford'un dünya üzerindeki tüm fabrikalarına hizmet verebileceği, tüm Ford marka araçların imalatçısı olabileceği belirtildi.

Açıklamada, Trakya Döküm'ün böylelikle, Amerika dahil tüm Ford, Volvo, Mazda, Land Rover, Jaguar, Aston Martin gibi Ford Motor Company markalarından sipariş alma imkanına kavuşacağı ayrıca, üretimde parça onaylarını kendisi verme hakkına da sahip olarak, işgücünden kazanç sağlayacağı ve verimliliğini artıracağı vurgulandı.

Halihazırda Ford'un Eskişehir İnönü kamyon fabrikasına diferansiyel parçaları tedarik etmekte olan Trakya Döküm'ün, mayıs ayından itibaren, Gölcük fabrikasında hafif ticari araçlar için volan parçaları tedarik etmeye ve önümüzdeki günlerde ise emniyet parçası olan “Akson”ların sevkıyatına başlamayı planladığı kaydedildi.

Açıklamaya göre, yalnızca Ford'un doğrudan tedarikçilerinin almaya hak kazandığı belge için şirketlerde, üretim sistemlerinin yeterliliği, süregelen performans, üretim yeri aksiyon planı, müşteri görüşü ve sürekli gelişme gibi anahtar konularda yüksek kriterler aranıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle