GeriEkonomi Tesco Kipa'da atama
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tesco Kipa'da atama

Tesco Kipa'da atama
refid:25985739 ilişkili resim dosyası

Tesco Kipa’ya 2011 yılında katılan Nazlan Ertan, 1 Mart 2014 itibariyle Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevine atandı.

İzmir Amerikan Kız Koleji mezunu olan Nazlan Ertan, lisans eğitimini ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Ertan, City University of London Gazetecilik Bölümü’nde, Sorbonne Cours de Civilizations’da ve Universite Libre de Bruxelles’da eğitim ve sertifika programlarına katıldı.

Gazetecilik kariyerine 1989 yılında başlayan Ertan, Turkish Daily News’un Ankara, Paris ve Brüksel bürolarında görev yaptı. Ertan’ın çalıştığı diğer basın kuruluşları arasında, CNN Türk ve Hürriyet Gazetesi’nin yanı sıra BBC Türkçe Servisi, Voice of America ve European Voice gibi önde gelen uluslararası kuruluşlar da yer alıyor.

Nazlan Ertan, Avrupa Komisyonu Türkiye Temsilciliği’nde görev yaptı ve Avrupa Birliği Ankara Bilgi Merkezi’nin direktörlüğünü üstlendi. Avrupa Birliği Bakanlığı’nda İletişim, Sivil Toplum ve Kültür Başkanlığı yapan Ertan, 2011’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak Kipa'ya katıldı.

1967 doğumlu Ertan, 1 Mart itibarıyla, Tesco Kipa’nın Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevini üstlenecek. Kipa’nın kamu kurumlarıyla ilişkilerinden, kurumsal iletişim ve kurumsal sorumluluk projelerinden sorumlu olan Ertan, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False