GeriEkonomi Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları listesi yayınlandı! 826 sözleşmeli işçi alımı yapıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları listesi yayınlandı! 826 sözleşmeli işçi alımı yapıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları listesi yayınlandı! 826 sözleşmeli işçi alımı yapıldı

Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. 826 sözleşmeli işçi alımı başvurularını İŞKUR üzerinden tamamlayan adaylar sonuçları öğrenmek istiyorlar. Yayımlanan ilanda kura sonuçlarının ve diğer duyuruların Bakanlığın ‘https://www.tarimorman.gov.tr’ internet adresinden ilan edileceği bildirilmişti ve sonuçlar erişime açıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı, 826 sözleşmeli işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden gerçekleştirildi. Adaylar başvurularını, İŞKUR'un internet sitesinden 3 Ocak 2021'e kadar yapabildiler. Yapılan açıklamada başvuru sonuçlarının erişime açıldığı duyuruldu. Kura sonucunda atamaya hak kazanan asil ve yedek adayların listesi yayımlandı. İşte Tarım ve Orman Bakanlığı kura sonuçları ile ilgili detaylar

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Yayımlanan ilana göre kura çekimi 16 Ocak 2021 günü saat 10.00'da Bakanlığın merkez kampüsünde bulunan Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. Kura sonuçları ve diğer duyurular Bakanlığın "https://www.tarimorman.gov.tr" internet adresinden ilan edilecek ve adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Kura sonucu yerleşen ve atanmaya hak kazanan adaylardan istenen belgeler, belgelerin ulaştırılma yeri ve tarihleri ile diğer hususlar söz konusu siteden duyurulacak.

DENEME SÜRESİ 90 GÜN!

Alınacak işçilerin deneme süresi 90 gün olacak. Deneme süresinde başarısız olanların iş akdi tazminatsız feshedilecek.

False