GeriEkonomi Aile fotoğrafında yeni gözaltılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aile fotoğrafında yeni gözaltılar

Aile fotoğrafında yeni gözaltılar

Kayseri Emniyet Müdürlüğü bu sabah saatlerinde Boydak ailesinin ikinci kuşak fertlerine de FETÖ operasyonu başlattı. Kayseri, İstanbul ve Ankara'da yapılan eşzamanlı operasyonda Boydak ailesinden 6 kişi gözaltına alındı, 3 kişi ise aranıyor.

BİR yetkili operasyonla ilgili Hürriyet'e şu bilgiyi verdi: Aile fotoğrafında yeni gözaltılar

"Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı'nca yapılan inceleme neticesinde 17/25 Aralık 2013 olaylarının akabinde mali bünyesi bozulan müflis Asya Katılım Bankası AŞ'nin likiditesini iyileştirmek amacıyla FETÖ/PYD terör örgütü üyeleri ve destekçilerine bu bankaya mevduat yapmaları hususunda örgüt lideri tarafından çağrıda bulunulduğu, çağrı üzerine bu amaçla üye ve destekçilerin malum bankaya mevduat yapmaya, hesap açmaya ve bakiye artırmaya başladıkları anlaşılan Boydak ailesinden 9 şüphelinin yakalanmasına yönelik bugün, ilimiz başta olmak üzere İstanbul ve Ankara'da eşzamanlı operasyon gerçekleştirilmiştir.

6 KİŞİ GÖZALTINDA, 3 KİŞİ ARANIYOR

Operasyonda şüpheliler M.E.B, A.B., S.B., İ.B., M.B., Y.B. yakalanarak gözaltına alınmışlar. Firari olan Ş.B., B.B. ve C.F.B.'nin yakalanmalarına yönelik çalışmalar devam etmektedir. "

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False