GeriEkonomi Shell & Turcas'a Avrupa'dan ödül
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Shell & Turcas'a Avrupa'dan ödül

Shell & Turcas'a Avrupa'dan ödül
refid:24942582 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Shell & Turcas, Türkiye’de yol emniyeti bilincinin artması amacıyla yürüttüğü eğitim çalışmaları ve etkinlikler ile Stevie International Business Awards’un “Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde ödüle layık görüldü. Shell & Turcas’a ödülü Barselona’da düzenlenen törenle verildi.

Bu yıl 50 ülkeden 3 bin 300’ü aşkın çalışmanın katıldığı 10. Stevie International Business Awards’ta ödüller sahiplerini buldu. Barselona’da düzenlenen törende Shell & Turcas’a yol emniyeti konusunda gerçekleştirdiği çalışmalar nedeniyle “Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” kategorisinde Bronz Stevie Ödülü verildi. Ödülü, şirketi temsilen Shell & Turcas Kurumsal İletişim Müdürü Yankı Özkan Yıldırır ve Shell & Turcas Yol Güvenliği ve Kurumsal SEÇ (Sağlık Emniyet Çevre) Danışmanı Mustafa Aytaç aldı.

“Yol emniyeti çalışmalarımızı 2014’te de sürdüreceğiz”

Yıldırır, ödülle ilgili şunları söyledi:

“Shell için emniyet vazgeçilmez bir öncelik. Tüm faaliyetlerimizde emniyet kurallarının titizlikle uygulanmasını gözetiyoruz. Yol emniyeti konusunda ise kapsamlı eğitim çalışmaları yürütüyoruz. İnsan hayatına verdiğimiz değer bizi bu konuda aktif olarak çalışmaya teşvik ediyor. Bu yıl Shell’in Türkiye’deki 90’ıncı yılını kutluyoruz. 90. yılımızda yol emniyeti konusunda yürüttüğümüz faaliyetlere verilen bu ödül, yeni çalışmalarımıza güç katacak.”

Mustafa Aytaç ise, “Türkiye’nin birçok bölgesinde emniyet kemerinin hayati önemi, güvenli sürüş gibi konularda eğitim ve etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Binlerce insanın katıldığı bu eğitimler ile yol emniyeti konusundaki farkındalığın artmasına katkı sağlıyoruz. Ayrıca çalışanlarımız ve iş ortaklarımıza yönelik yol emniyeti eğitim çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Yeni projeler ve etkinliklerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Shell & Turcas, Dünya Sağlık Örgütü’nün “Yol Emniyetinde Eylem 10 Yılı” programını destekleyerek, son iki yılda 96 bin kişiye yol emniyeti eğitimi verdi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle