GeriEkonomi Migros'tan yılbaşı sepetleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Migros'tan yılbaşı sepetleri

Abone Olgoogle-news

Migros Türk T.A.Ş, yılbaşı için hazırlanan sepetler ve özel hediyelik eşyaların satışa sunulacağını duyurdu.

Firmadan yapılan açıklamada, yılbaşı yaklaşırken Migros, Tansaş, Macrocenter ve 5M mağazalarında farklı içerik ve cazip fiyatlarda yılbaşı sepetleri ve birbirinden özel hediyelik eşyanın müşteriler ile buluşturulacağı belirtildi.

Yılbaşı sepetlerinin müşterilere büyük avantajlar sağlayacağı dile getirilen açıklamada, ürünler raflardan tek tek değil sepet içerisinde bir arada alındığında hem maliyet açısından avantajlı hale geldiği hem de hediyelik ürün ve yılbaşı sofrası ihtiyaçlarının zahmetsizce karşılandığı kaydedildi.

Açıklamada, geçen yıl sepetlere gösterilen yoğun ilgiden dolayı Migros'un bu yıl satışa sunacağı sepet miktarını yüzde 100 artıracağı, zengin içerikli ve değişik alternatifler sunan altı farklı paket hazırlandığı ifade edildi. Sepetlerde kuruyemişten çikolataya, her türlü içecekten tombala oyununa kadar yılbaşı akşamı ihtiyaç duyulabilecek ürünler yer alacak.

Mağazalarda, yılbaşı ağaçları, ışıkları ve süsleri, Noel Baba desenli kupalar, kaseler, çanlar, mumlar ve birbirinden özel hediyeler de tüketicilere sunulacak.

Açıklamada yer verilen yılbaşı sepet fiyatları ise şöyle:
Klasik Sepet: 24 YTL
Butik Sepet: 39 YTL
Elegant Sepet: 44 YTL
Premium Sepet: 99 YTL
Prestij Sepet: 99 YTL
Grand Sepet: 119 YTL

Bu arada, yılbaşı dolayısıyla mağazalarda kampanyalara da yer veriliyor. Migros mağazalarında "Gördüğünüze İnanın", Tansaş mağazalarında "Yetişen Alıyor" ve 40 üründe yüzde 40 indirim içeren "40X40" kampanyaları müşterilere değişik avantajlar sağlıyor.
False